DAJ CYNK

W Polsat Box Go debiutuje nowy serial. Wszystko kręci się wokół zdrady

Marian Szutiak

Telewizja i VoD

W Polsat Box Go debiutuje nowy serial. Wszystko kręci się wokół zdrady

W serwisie Polsat Box Go zadebiutował nowy, kryminalno-psychologiczny serial Zdrada. Ta emocjonująca historia zaczyna się nagłym uczuciem, by następnie stać się obrazem konsekwencji zdrad – małżeńskich, rodzinnych czy biznesowych

„Zdrada” to debiutujący właśnie na platformie Polsat Box Go nowy serial kryminalno-psychologiczny. Obraz ten zaczyna się niewinnie – przypadkowym spotkaniem, które obudzi uczucie pomiędzy Julią (Anna Karczmarczyk) i Pawłem (Paweł Małaszyński). Julia jest żoną ambitnego prokuratora Patryka (Dawid Ogrodnik) i mamą małego Maurycego, Paweł – mężem pięknej Elizy (Marieta Żukowska) i ojcem dwójki nastolatków – Gosi i Marka. Pawła i Julię łączą więzy i okoliczności, o których istnieniu nie mają pojęcia, a ich spotkanie rozpocznie lawinę wydarzeń.

Serial jest pełen różnych odcieni. Nie ma tu postaci tylko dobrych i tylko złych, tylko słabych i tylko silnych. Cała historia szybko się rozwija i jest idealną propozycją dla widzów, którzy lubią oprócz wątków kryminalnych i gangsterskich także te psychologiczne. „Zdrada” pozwala z różnych perspektyw przyglądać się relacjom małżeńskim, rodzinnym i biznesowym. Bohaterowie mierzą się z wieloma problemami i muszą dokonywać trudnych wyborów w granicznych momentach życiowych.

Bohaterowie „Zdrady”:

  • Julia (Anna Karczmarczyk) – cierpiąca na fobię społeczną przykładna żona i matka, z zawodu fotografka. Pod wpływem jednego spotkania Julia poddaje się uczuciu do Pawła i rzuca dla nowego związku całe swoje poukładane życie. Jak odbije się to na dziecku, które niespodziewanie straci stabilność i przewidywalność? Co zrobi zdradzony mąż?
  • Patryk (Dawid Ogrodnik) – mąż Julii, oddany pracy i głodny sukcesów prokurator. Bezpieczne i stabilne życie uznaje za pewnik, dopóki nie odkrywa romansu żony – wtedy traci grunt pod nogami i zaczyna przyglądać się zarówno ich relacji, jak i swoim błędom.
  • Eliza (Marieta Żukowska) – żona Pawła, silna i mocno stąpająca po ziemi właścicielka własnego biznesu i oddana matka dwójki nastolatków. Zdradzona i upokorzona, potrafi pokonać swoją dumę,    w rozpaczy klęknąć przed mężem i prosić, żeby z nią został.
  • Paweł (Paweł Małaszyński) – choć z Elizą tworzy na pozór dobry związek, spotkanie z Julią go oszałamia. Z jednej strony wrażliwy, empatyczny, z drugiej – przez lata ściśle zaangażowany we współpracę z bezwzględnym biznesmenem, który nie cofa się przed niczym, żeby osiągnąć swój cel.
  • Hubert Czarciński (Piotr Polk) – ojciec Elizy i Bartka, wyrachowany i zimny, zdolny do wszystkiego. Ma jednocześnie dużo uczuć dla swojej rodziny, szczególnie syna Bartka. Jest w stanie poświęcić wiele, by go ratować. 

Reżyserem serialu jest Makary Janowski, autorem zdjęć – Paweł Figurski. Polska wersja tytułu jest remakiem świetnie przyjętego przez krytyków i widzów holenderskiego „Overspel”. Serial wyprodukował Polot Media na zlecenie Telewizji Polsat.

„Zdrada” w Polsat Box Go

Premiera „Zdrady” dzisiaj, 10 maja 2024 roku, w serwisie Polsat Box Go. Serial jest dostępny w pakiecie Premium, a kolejne odcinki będą dodawane w każdy piątek.

Polsat Box Go "Zdrada"

Zobacz: Włącz TVP w sieci. Od razu dostrzeżesz zmianę
Zobacz: Disney+ zabroni współdzielenia kont. Padła konkretna data

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Polsat Box

Źródło tekstu: Polsat Box