DAJ CYNK

Polsat Box Go zaprasza na nowy sezon thrillera „Krew”. Premiera w piątek

Marian Szutiak

Telewizja i VoD

Polsat Box Go zaprasza na nowy sezon thrillera „Krew”. Premiera w piątek

Jeszcze w tym tygodniu w ofercie serwisu Polsat Box Go pojawi się premierowy odcinek drugiego sezonu thrillera psychologicznego Krew. Kolejne będą trafiać na tę platformę co tydzień.

Serial "Krew" jest polską adaptacją irlandzkiego pierwowzoru, "Blood". The Guardian określił tę produkcję jednym z najmocniejszych dramatów ostatnich lat. Pierwszy sezon polskiego serialu toczy się wokół pełnej tajemnic śmierci matki (Małgorzata Foremniak). Śledztwo w tej sprawie prowadzi na własną rękę Laura Gajewska (Vanessa Aleksander), która wraca do rodzinnego domu na wieść o tragedii.

"Krew" to serial pełen skomplikowanych relacji i spraw, o których się nie rozmawia. Oprócz głównego wątku kryminalnego, serial odsłania wiele problemów psychologicznych rodziny: trójka rodzeństwa, które rywalizuje o względy ojca, romans, kłamstwa i kłopoty małżeńskie. A wszystko to w małym, dusznym miasteczku, gdzie trudne sprawy zwykło się ukrywać.

Recenzenci docenili serial "Krew" za wciągającą fabułę, minimalistyczny, skandynawski klimat serialu, wątki psychologiczne oraz doskonałą grę aktorską Vanessy Aleksander, Ireneusza Czopa i Małgorzaty Foremniak.

"Krew" w nowej odsłonie

Jerzy Gajewski (Ireneusz Czop), po wyjściu z więzienia na wolność, próbuje poukładać swoje życie na nowo. Niestety czas spokoju nie trwa długo. Tym razem poważne kłopoty zawisną nad głową starszej córki, Alicji (Katarzyna Z. Michalska), która z pozoru jest wzorem idealnej żony i matki.

Serial "Krew" wyreżyserował Marcin Ziębiński ("Znaki", "Dublerzy", "Komisarz Mama", "Banksterzy"). W 2. sezonie występują: Katarzyna Z. Michalska, Ireneusz Czop, Kamil Kula, Maciej Musiałowski, Olaf Lubaszenko, Monika Krzywkowska, Piotr Trojan, Piotr Głowacki, Janusz Chabior, Vanessa Alexander i Małgorzata Foremniak.

"Krew" w Polsat Box Go

Premiera pierwszego odcinka 2. sezonu serialu "Krew" odbędzie się w najbliższy piątek, 5 kwietnia 2024 roku, w pakiecie Polsat Box Premium, a kolejne będą tam trafiać w kolejne piątki. Pakiet dostępny jest w promocyjnej cenie 30 zł za 30 dni. Tam również można obejrzeć wszystkie odcinki pierwszego sezonu "Krwi".

Polsat Box Go "Krew"

Zobacz: Polsat Box odkodowuje kanały TV na wiosnę. Jest ich 26
Zobacz: Netia kusi darmowymi kanałami TV. Podpowiadamy, gdzie je znaleźć

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Lech Okoń / Telepolis.pl, Cyfrowy Polsat

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat