DAJ CYNK

Filmowe hity w Polsat Box Go. Wiemy, co obejrzysz w kwietniu

Marian Szutiak

Telewizja i VoD

Filmowe hity w Polsat Box Go. Wiemy, co obejrzysz w kwietniu

W kwietniu w ofercie serwisu Polsat Box Go pojawią się kolejne hity filmowe. Zadra, Powstaniec 1863 czy Pies i Robot to tylko niektóre z nich.

Polsat Box Go przygotował na kwiecień kilka nowości filmowych, wartych polecenia. Dominują w nich nieszablonowi bohaterowie – mocne kobiece postacie oraz nieugięci mężczyźni. Produkcje będą dostępne w serwisie Polsat Box Go bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie, na stronie internetowej platformy lub w aplikacji.

Wśród kwietniowych nowości filmowych w Polsat Box Go znajdą się następujące tytuły:

  •  „Zadra” – opowieść o młodej raperce, która próbuje wybić się w hip-hopowym świecie zdominowanym przez mężczyzn. Premiera 5 kwietnia.

„Zadra” to utalentowana dziewczyna z blokowiska, która walczy o uznanie na rapowej scenie. Choć wydaje się być zwykłą nastolatką, przed mikrofonem zyskuje niesamowitą energię i charyzmę, dzięki którym może porywać tłumy. Jednak w środowisku pełnym testosteronu ciężko o miejsce dla takich, jak ona.

  • „Trzej Muszkieterowie: Milady” – kolejna ekranizacja, powstała w oparciu o twórczość Alexandra Dumasa. Premiera 18 kwietnia.

Jeden z Muszkieterów, D'Artagnan będzie zmuszony połączyć siły z Milady de Winter, aby uratować Konstancję z rąk porywaczy. Gdy wojna zostanie wypowiedziana, na jaw wyjdzie tajemnica z przeszłości, która zburzy dotychczasowe sojusze.

  • „Pies i Robot” – ujmująca animacja komiksu autorstwa Sary Varon. Premiera 19 kwietnia.

Pies zamieszkujący Nowy Jork ma dość samotności i ulega słodkiej obietnicy telewizyjnej reklamy. Niebawem jego życie nabiera barw dzięki dziecięcej ciekawości przyjaciela – Robota.

  • „Powstaniec 1863” – dzieło opowiadające o losach tych, którzy uczestniczyli w najtragiczniejszym polskim zrywie. Premiera 19 kwietnia.

22 stycznia 1863 roku, w dniu wybuchu narodowego zrywu, ksiądz Brzóska staje na czele oddziału, który przeprowadza zakończony sukcesem atak na rosyjski garnizon wojskowy. Duchowny zostaje mianowany oficerem i naczelnym kapelanem. Wkrótce tropem ks. Brzóski rusza płk. Manukin zwany „Katem Podlasia”, ale przez najbliższe dwa lata polski bohater pozostanie nieuchwytny siejąc popłoch wśród wojsk Imperium Rosyjskiego i dając polskiemu społeczeństwu nadzieję na wydostanie się spod carskiego zaboru.

  • „Madame Web” – produkcja zrealizowana na podstawie serii komiksów o Madame Web wydawnictwa Marvel Comics. Premiera 30 kwietnia.

"Madame Web" to historia ratowniczki medycznej, Cassandry Webb, która pracuje na Manhattanie. Okazuje się, że może mieć niezwykłe umiejętności jasnowidzenia.

Polsat Box Go nowe filmy

Zobacz: Polsat Box Go zaprasza na nowy sezon thrillera „Krew”. Premiera w piątek
Zobacz: Plus wprowadza nową markę smartfonów. Na start taka promocja

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock, Cyfrowy Polsat

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat