DAJ CYNK

W Netii Dzień Dziecka trwa cały miesiąc

Marian Szutiak

Telewizja i VoD

W Netii Dzień Dziecka trwa cały miesiąc

Dzień Dziecka to dobra okazja na promocję. Netia z tej okazji przygotowała prezent dla abonentów oferty telewizyjnej, udostępniając im bez dopłat 5 kanałów TV dla dzieci.

Z okazji Dnia Dziecka Netia przygotowała specjalny prezent dla abonentów usług telewizyjnych. To pięć kanałów TV dla młodszych i starszych dzieci, które będą dostępne bez dodatkowych opłat do 30 czerwca tego roku. Liczba kanałów, które poszczególni abonenci otrzymają bez dodatkowych opłat, jest uzależniona od posiadanego pakietu usług telewizyjnych.

5 kanałów dla dzieci w oknie otwartym

  • Disney XD (pozycja EPG 111) jest skierowany przede wszystkim do chłopców w wieku od 6-14 lat. Disney XD prezentuje fascynującą mieszankę programów typu live-action oraz seriali animowanych. Wśród propozycji programowych kanału znajdują się również filmy oraz krótsze formy telewizyjne, przedstawiające programy z udziałem widzów kanału.
  • Da Vinci HD (39), to kanał edukacyjno-rozrywkowy skierowany do dzieci w wieku szkolnym. Oferta programowa uczy, bawi, rozwija i porusza tematy z wielu dziedzin: od eksperymentów chemicznych, przez biologię, historię, wynalazki aż po gotowanie. Kanał najbardziej zainteresuje dzieci w wieku 7-12 lat.
  • Disney Channel HD (110) jest kanałem familijnym, adresowanym do całych rodzin, który, pod względem oglądalności, zajmuje aktualnie drugie miejsce na rynku młodzieżowym. Znajdziemy tu zarówno animacje, seriale jak i najpopularniejsze filmy Disneya.
  • Disney Junior (106), to kanał dla maluszków od 4 roku życia, łączący edukację z rozwojem. Disney Junior zachęca dzieci do śmiechu, śpiewu, tańca, a przede wszystkim do dobrej zabawy.
  • Nick Jr. (114) jest skierowany do najmłodszych widzów, w wieku od 2 do 6 lat oraz ich rodziców. Na antenie stacji można obejrzeć interaktywne, pobudzające wyobraźnię bajki, łączące zabawę z edukacją. Kreskówki emitowane na kanale nie tylko bawią, ale również w nowoczesny sposób uczą, m.in. podstaw języka angielskiego czy wzorów matematycznych. Nick Jr. nadaje w języku polskim 24 godziny na dobę.

W aktualnie dostępnej ofercie telewizyjnej Netii (pakietyzacja SML) dostępny jest specjalny pakiet dodatkowy Dla dzieci, w ramach którego dostępnych jest 13 kanałów dla dzieci (w tym 5 kanałów udostępnionych w czerwcu bez dodatkowych opłat) w cenie 10 zł miesięcznie.

Zobacz: Polsat Box udostępnia pięć darmowych kanałów
Zobacz: Televio daje w czerwcu za darmo 6 kanałów premium

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Netia

Źródło tekstu: Netia