DAJ CYNK

Netflix: jaki film na weekend? 3 - 4 września 2022

Michał Świech

Telewizja i VoD

Netflix co obejrzeć wrzesień 2022

Co ciekawego w tym tygodniu pojawiło się w serwisie Netflix? Jakie nowe seriale i filmy obejrzeć w weekend? Poleca TELEPOLIS.PL.

Relacje ojca i syna mogą być naprawdę trudne. Przekonuje się o tym wiele osób, w tym bohaterowie filmu Festiwal pieśniarzy. Przypadkowe spotkanie wędrownego muzyka i jego syna otwiera stare rany. Obaj mężczyźni wyruszają razem w długą podróż na festiwal trubadurów. Tytuł pojawił się na Netfliksie wczoraj.

Wielu ludzi zwyczajnie musi w coś wierzyć. Dlatego odpadając z dużych religii nagle angażują się w radykalne ruchy polityczne, astrologię czy sekty. Nie dziwi zatem, ze o zagrożeniu ze strony sekt powstają kolejne seriale. Tym razem będzie to Diabeł w Ohio. Aby chronić młodą pacjentkę, która uciekła z tajemniczej sekty, lekarka zabiera ją do swojego domu, narażając rodzinę i życie.

Z irytującymi sąsiadami niestety wielu z nas ma do czynienia. Dlatego komedia Głośni sąsiedzi powinna być czymś, z czym wielu z nas będzie mogło się utożsamić. Walter przechodzi załamanie nerwowe i wyprowadza się z miasta na wieś. Hałaśliwi nowi sąsiedzi szybko jednak wybijają mu z głowy marzenia o spokojnym życiu.

Zobacz: Netflix: co pojawiło się w tym tygodniu? 28 sierpnia 2022
Zobacz: Netflix: co pojawiło się w tym tygodniu? 21 sierpnia 2022

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: unsplash, wł

Źródło tekstu: netflix

Przewiń w dół do następnego wpisu