DAJ CYNK

HBO Max: co pojawiło się w tym tygodniu? 28 sierpnia 2022

Michał Świech

Telewizja i VoD

Co obejrzec HBO Max sierpień 2022

Jakie nowe filmy i seriale pojawiły się w HBO Max? Chętnie polecimy najlepsze nowe filmy i seriale z tego tygodnia.

W poniedziałek zadebiutował serial Ród smoka. To pozycja dla wszystkich fanów Gry o tron. Będziemy mogli cofnąć się o 200 lat w stosunku do głównej opowieści i zobaczyć wojnę domową między dwiema frakcjami w panującym wówczas rodzie Targeryenów. Podczas konfliktu smoki nie były rzadkością, ale wojna zaczęła powolny spadek siły i znaczenia dynastii. Doszło też do pewnych kontrowersji jeśli chodzi o zamysł na serial. Mamy jednak nadzieję, ze fanom się spodoba.

Książka dziennikarza Roberto Saviano o tytule Gomorra właściwie z marszu stała się jedną z najlepiej sprzedających się w 2006. Polecamy film o tym samym tytule. Pięć przeplatających się ze sobą narracji dokumentujących życie Toto, Roberto, Pasquale, Marco i Ciro oraz ich złożone relacje z Camorrą – neapolitańską mafią, której okrutny i brutalny świat przestępczy zdominowany jest przez korupcję.

Seria Resident Evil jest bez dwóch zdań częścią klasyki kina i gier. Dwa dni temu na HBO Max pojawiła się pozycja Resident Evil: Witajcie w Raccoon City. Niegdyś kwitnąca życiem siedziba giganta farmaceutycznego Umbrella Corporation, Raccoon City, jest teraz umierającym miastem... Grupa ocalałych musi współpracować, aby odkryć prawdę stojącą za tym upadłym miejscem

Zobacz: HBO Max: jaki film na weekend? 30 -31 lipca 2022
Zobacz: HBO Max zniknie z rynku. Warner Bros miesza w swojej ofercie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: shutterstock

Źródło tekstu: hbo, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu