DAJ CYNK

CANAL+ online za 10 zł na Black Week

Mieszko Zagańczyk

Telewizja i VoD

CANAL+ online w specjalnej promocji na Black Week

Black Week rusza także w CANAL+. Korzystając z nowej okazji, klienci zyskają dostęp do oferty nadawcy w serwisie CANAL+ online. Od 22 do 29 listopada paczka CANAL+ będzie tam oferowana w cenie 20 zł za 2 miesiące.

Od dziś do przyszłego poniedziałku CANAL+ online oferowany będzie za 20 zł za dwa miesiące, czyli za jedyne 10 zł miesięcznie. Jest to cena za podstawowy pakiet, która uwzględnia rabat 5 zł za zgody marketingowe. Po tym okresie oferta będzie dostępna za 45 zł na miesiąc, można też z niej zrezygnować.

Decydując się na tę ofertę, klienci otrzymają dostęp do bogatej biblioteki seriali i filmów z Polski i ze świata, produkcji największych wytwórni filmowych (m.in. FOX, Warner Bros, DreamWorks, Disney, Universal), hitów kinowych, oryginalnych produkcji CANAL+ (m.in. Planeta singli, The Office PL, Klangor, Król, Żmijowisko, Belfer, Kruk) oraz wydarzeń sportowych, w tym m.in. rozgrywek PKO BP Ekstraklasy, Premier League, LaLiga, Ligue 1, NBA, PGE Ekstraligi i eWinner 1. Ligi Żużlowej czy turniejów cyklu WTA Tour.

CANAL+ online to serwis streamingowy z płatnościami w miesięcznym modelu subskrypcyjnym, bez długoterminowej umowy. Dostęp do platformy możliwy jest na wielu urządzeniach, a odtwarzanie treści – w dwóch streamach jednocześnie. Z CANAL+ online można obecnie korzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, dekoder CANAL+ BOX 4K, aplikację w telewizorze z systemem Android TV i Samsung Smart TV oraz przystawki Android TV i Apple TV.

Aby skorzystać z oferty na Black Week, wystarczy odwiedzić stronę https://kup.pl.canalplus.com/black-week.

Zobacz: CANAL+ z Netflix i HBO za 50 zł. Okazja na święta

Co obejrzeć w listopadzie na CANAL+?

Od 19 listopada w serwisie jest dostępna kolejna oryginalna produkcja CANAL+, kultowa już Planeta singli, tym razem w nowej odsłonie – Planeta singli. Osiem Historii. Subskrybenci będą mogli zobaczyć również oparte na faktach seriale prezentujące wybrane fragmenty historii Stanów Zjednoczonych. Od czasów walki o prawa niewolników i jednego z jej głównych bohaterów – Johna Browna (Ptak Dobrego Boga), po elektryzujący opinię publiczną na całym świecie epizod z prezydentem Clintonem i Monicą Lewinsky w rolach głównych (American Crime Story: Impeachment). W ofercie nie zabraknie seriali kryminalnych oraz pozycji dla fanów komedii, dokumentów oraz trzymających w napięciu filmów.

Zobacz: Viaplay pokaże na żywo gale KSW w Polsce i 9 innych krajach
Zobacz: Polsat Box wprowadza kolejny nowy dekoder 4K

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: CANAL+

Źródło tekstu: CANAL+

Przewiń w dół do następnego wpisu