DAJ CYNK

Xbox Game Pass - 5 nowych gier w tym hit Ubisoftu

Patryk Łobaza (BlackPrism)

Gry

Microsoft właśnie dodał pięć nowych gier do swojej usługi Xbox Game Pass. Już teraz gracze będą mogli odkryć mitologiczny świat starożytnej Grecji.

Microsoft poszerza swoją usługę Xbox Game Pass o kolejne ciekawe tytuły. Tym razem subskrybenci dostają możliwość pobrania pięć kolejnych gier, które dołączyły do i tak obszernej już biblioteki. Już teraz posiadacze usługi Xbox Game Pass mogą zagrać w Assassin's Creed: Odyssey, czyli jedną z najpopularniejszych części serii Assassin's Creed, Gra pozwoli zagłębić się w mitologiczny świat starożytnej Grecji.

Xbox Game Pass - nowości

Przygody przedstawiciela osławionego zakonu asasynów nie jest jedyną nowością, którą możemy znaleźć w usłudze Xbox Game Pass. W aplikacji znajdziemy też niecodzienne połączenie strzelanki i gry rytmicznej ze wskazaniem na mocniejsze brzmienia. Mowa tu o Metal: Hellsinger. Lista wszystkich nowych gier prezentuje się następująco:

  • Asassin's Creed: Odyssey
  • Danganronpa V3: Killing Harmony Anniversary Edition
  • Fuga: Melodies of Steel
  • Metal: Hellsinger
  • Ni no Kuni Wrath of the White Witch Remastered

Wszystkie wymienione tytuły dostępne są do zagrania na PC, konsoli Xbox i w chmurze. To jednak nie koniec nowości, których mogą się gracze spodziewać w tym miesiącu. Już wkrótce do oferty Xbox Game Pass dołączy Valheim (29 września) i Deathloop (20 września).

Zobacz: Co ludzie myślą o sztucznej inteligencji? Znamy już odpowiedź
Zobacz: HowLongToBeat trafia do usługi Xbox Game Pass

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Xbox Game Pass

Źródło tekstu: Xbox Game Pass

Przewiń w dół do następnego wpisu