DAJ CYNK

HowLongToBeat trafia do usługi Xbox Game Pass

Patryk Łobaza (BlackPrism)

Gry

Microsoft implementuje nową funkcję w usłudze Xbox Game Pass. Teraz z pozycji aplikacji możesz sprawdzić, ile zajmie przejście danej gry.

Już dawno skończyły się czasy, gdy gry były rozrywką głównie przeznaczone dla nastolatków, którzy mają do dyspozycji niemal nieograniczony czas do spędzenia przy komputerze. Pogląd, że z gier się wyrasta jest coraz mniej widoczny w społeczeństwie, a graczem można zostać w każdym wieku. Dorosłe życie, praca, rodzina, znajomi i inne hobby potrafią znacząco ograniczyć czas, jaki ktoś może spędzić przy komputerze.

W związku z tym, dobrze wiedzieć, ile szacunkowo może zająć przejście danej gry, by nie porywać się z motyką na Słońce. Teraz będzie można to sprawdzić w aplikacji Xbox Game Pass.

How Long to Beat w Xbox Game Pass

How Long to Beat jest znaną wśród graczy witryną, na której można podejrzeć ile szacunkowo powinno zająć przejście danej gry. Pojawia się tam kilka ważnych informacji, jak długość wątku głównego oraz misji pobocznych. Jeżeli lubisz zbierać osiągnięcia, to również znajdziesz tam odpowiedź na to, ile godzin trzeba spędzić w rozgrywce, by zdobyć je wszystkie.

Teraz funkcja How Long To Beat trafiaa do Xbox Game Pass. Informacje o tym, ile zajmie przejście danej gry, można już sprawdzić w zakładce gry w aplikacji Xbox Game Pass.

Zobacz: NVIDIA mocno przecenia Shield TV
Zobacz: Fall Guys: Satelite Scramble. Producent ogłosił drugi sezon

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: vfhnb12 / Shutterstock.com

Źródło tekstu: Xbox Game Pass

Przewiń w dół do następnego wpisu