DAJ CYNK

Bannerlord trafi na konsole. W końcu

Patryk Łobaza (BlackPrism)

Gry

TaleWorlds Entertainment ogłosiło, że już wkrótce w Mount & Blade II: Bannerlord będzie można zagrać już nie tylko na PC. Gra pojawi się też na konsolach.

Mount & Blade to udana seria strategicznych symulatorów średniowiecznego życia. Gracze szczególnie zakochali się w wersji "Warband". Nic zatem dziwnego, że latami czekali na kontynuację gry. Druga część o podtytule "Bannerlord" pojawiła się w 2020 roku w ramach wczesnego dostępu. Jednak nie każdy mógł w nią zagrać, gdyż dostępna była tylko wersja na komputery osobiste.

Mount & Blade II: Bannerlord trafi na konsole

TaleWorlds Entertainment ogłosiło dziś, że w wersję konsolową Mount & Blade II: Bannerlord będzie można po raz pierwszy zagrać podczas targów Gamescom 2022, które odbędą się w dniach 24-28 sierpnia. Dziennikarze uczestniczący w wydarzeniu będą mogli wziąć udział w pokazie w obszarze biznesowym, natomiast uczestnicy zagrają również na konsolach na stoisku gry w obszarze publicznym.

Co prawda, nadal nie została podana żadna data, kiedy dokładnie będzie można kupić grę w wersji konsolowej, lecz pojawienie się jej na Gamescomie zwiastuje rychłą premierę, szczególnie, że uczestnicy będą mogli osobiście zagrać podczas targów.

Zobacz: Topka Steam Decka. W co ludzie grają na konsoli Valve?
Zobacz: Nowy Wiedźmin już dostępny! Tak jakby…

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Własne

Źródło tekstu: PLAION oprac. własne

Przewiń w dół do następnego wpisu