DAJ CYNK

Co z premierą GTA 6? Są dobre wiadomości

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Gry

Co z premierą GTA 6? Są dobre wiadomości

Co z premierą GTA 6? Ostatnie plotki mogły mijać się z prawdą. To dobra informacja dla wszystkich, którzy czekają na nową grę Rockstar Games.

Kilka dni temu pojawiła się informacja, z której wynikało, że premiera GTA 6 może zostać przełożona na 2026 rok. Plotki sugerowały, że produkcja nie idzie zgodnie z planem i w związku z tym twórcy, chociaż woleliby tego uniknąć, mogą nie mieć większego wyboru. Jednak te informacje mogły mijać się z prawdą.

Kiedy premiera GTA 6?

Tym razem sprawie postanowili przyjrzeć się redaktorzy z serwisu Insider Gaming. Skontaktowali się z kilkoma osobami blisko związanymi z produkcją gry i od wszystkich uzyskali ten sam komentarz. Prace idą zgodnie z planem i premiera nadal planowana jest w 2025 roku. Nic pod tym kątem się nie zmieniło. Ich zdaniem wcześniejsze plotki to tylko domysły, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Oczywiście musimy wziąć pod uwagę, że informatorzy robią dobrą minę do złej gry i w rzeczywistości nie wszystko idzie zgodnie z planem. Jednak na ten moment wydaje się, że premiera GTA 6 nie jest w żaden sposób zagrożona. Gra powinna do nas trafić w przyszłym roku i prawdopodobnie będzie równie wielkim, a może nawet i jeszcze większym hitem niż piątka.

Zobacz: Wiedźmin 4 to nie będzie po prostu trójka w nowych szatach

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Rockstar Games

Źródło tekstu: Insider Gaming