DAJ CYNK

GTA 6 - wyciekły materiały. Nie tylko zdjęcia, ale też filmy

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Gry

Ogromny wyciek materiałów z GTA 6. Nie tylko zdjęcia, ale też filmy

Nieznany, 18-letni haker opublikował mnóstwo materiałów, które prawdopodobnie pochodzą z wczesnej wersji GTA 6.

Gracze ze zniecierpliwieniem czekają na GTA 6. Poprzednia odsłona ma już swoje lata, o czym świadczy fakt wydania jej na trzy generacje konsol (PS3, PS4 oraz PS5). Rockstar Games przyznało, że prace nad szóstką trwają, ale nie wiadomo, kiedy zostaną zakończone.

Tymczasem właśnie wyciekło mnóstwo materiałów, które rzekomo pochodzą z GTA 6. Opublikował je 18-letni haker, który twierdzi, że stoi też za niedawnym atakiem na Ubera. Wśród materiałów znajdują się zarówno zrzuty ekranów, jak i krótkie filmy. Na wszystkich widać, że przed pracownikami Rockstar Games wciąż wiele pracy.

Wyciek materiałów z GTA 6

Na jednym z filmów możemy zobaczyć, jak kontrolowana przez gracza postać o imieniu Lucario, razem z niejakim Jasonem dokonuje ataku na restauracje. W trakcie akcji widać między innymi odliczanie czasu do przyjazdu policji. Film jest zgodny z wcześniejszymi przeciekami, według których jedną z grywalnych postaci będzie kobieta.

Z kolei na innym wideo widać krótką scenę. Uwagę zwracają przede wszystkim kwestie nagrane przez profesjonalnych aktorów, co tylko nadaje wiarygodności wszystkim materiałom.

Na wszystkich materiałach widać, że to wciąż wczesna wersja gry. Wielu postaciom czy elementom otoczenia brakuje tekstur. Nie zmienia to faktu, że produkcja wygląda jak gry tworzona przez Rockstar Games. Prawdę mówiąc, to na pierwszy rzut oka niewiele różni się od GTA 5.

Nie możemy w pełni ocenić wiarygodności powyższych materiałów. Wyglądają jak GTA, są zgodne z wcześniejszymi plotkami i zapewne pochodzą z wczesnej wersji gry. Nie oznacza to, że rzeczywiście jest to GTA 6, chociaż wydaje się, że jest na to spora szansa.

Zobacz: Xbox Game Pass - 5 nowych gier w tym hit Ubisoftu
Zobacz: HowLongToBeat trafia do usługi Xbox Game Pass

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: GTAForums (teapotuberhacker)

Źródło tekstu: wccftech

Przewiń w dół do następnego wpisu