DAJ CYNK

Kingdom Come: Deliverance II jeszcze w tym roku. Jest zwiastun

Przemysław Banasiak

Gry

Kingdom Come: Deliverance II jeszcze w tym roku. Jest zwiastun

Mamy dobre wieści dla fanów gier RPG i klimatów Średniowiecznej Europy. Oficjalnie zapowiedziano i zaprezentowano grę Kingdom Come: Deliverance II.

 

W zeszłym tygodniu czeskie studio Warhorse zapowiedziało transmisję na żywo, która miała pokazać światu ich nową grę. Naturalnie od razu zaczęły pojawiać się spekulację na temat Kingdrom Come: Deliverance II. I faktycznie, gra była od dłuższego czasu w produkcji, a premiera nastąpi jeszcze w tym roku.

Kingdom Come: Deliverance II zaoferuje polskie napisy

Ponownie powrócimy do średniowiecznych Czech i wcielimy się w Henryka, niezłomnego syna kowala, uwikłanego w burzliwą opowieść o zemście, zdradzie i poznawaniu samego siebie. Sama fabuła będzie bezpośrednią kontynuacją pierwszej części. Ma być jednak w przystępnej formie dla nowych graczy.

Warhorse Studios obiecuje dwie nowe mapy, dwukrotnie większe niż w oryginale. Będziemy mogli odwiedzić m. in. znane z prawdziwego życia obszary jak Czeski Raj, zamek Trosky czy kopalnie srebra Kutná Hora. Dostaniemy również znacznie więcej przerywników filmowych, ich łączna długość ma wynosić 5 godzin.

Kingdom Come: Deliverance II jeszcze w tym roku. Jest zwiastun

System walki został odświeżony, czyniąc go bardziej przystępnym przy jednoczesnym zachowaniu wierności swojemu charakterowi: przedstawieniu prawdziwych, średniowiecznych sztuk walki, od eleganckiej szermierki po zabójcze ataki dystansowe, takie jak nowo dodane kusze lub wczesna broń prochowa.

Kingdom Come: Deliverance II jeszcze w tym roku. Jest zwiastun

Kingdom Come: Deliverance II ukaże na komputerach z sprawą platformy Steam oraz konsolach Sony PlayStation 5 i Microsoft Xbox Series X/S w polskiej (napisy) oraz czeskiej (dubbing i napisy) wersji językowej jeszcze w 2024 roku. Więcej szczegółów poznamy zapewne na targach Gamescom 2024 w sierpniu.

Zobacz: NVIDIA GeForce NOW z nowymi grami. Jest parę klasyków
Zobacz: Intel pokonuje kolejne granice. Wszystko dzięki High NA EUV

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Warhorse Studios

Źródło tekstu: oprac. własne