DAJ CYNK

Allegro z promocją dla fanów FIFY 23. Grę dostaną błyskawicznie

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Gry

Allegro z promocją dla fanów FIFY 23. Grę dostaną błyskawicznie

Allegro przygotowało promocję dla wszystkich graczy, którzy ze zniecierpliwieniem wyczekują premiery gry FIFA 23.

Wszyscy fani FIFY doskonale zdają sobie sprawę, iż wielkimi krokami zbliża się premiera najnowszej odsłony. FIFA 23 wprowadza dużo nowości, w tym crossplay między konsolami nowej generacji oraz PC-tami. Jednocześnie będzie to ostatnia FIFA, bowiem EA Sports nie dogadało się z międzynarodową federacją piłkarską i tym samym wygasa licencja na korzystanie z nazwy.

Dlatego podejrzewam, że wielu graczy tym bardziej nie może się doczekać premiery FIFY 23. Z tej okazji Allegro przygotowało ciekawą ofertę, która powinna się spodobać szczególnie niecierpliwym, którzy jednocześnie cenią sobie pudełkowe wydanie gry.

FIFA 23 dostawa Allegro One Box

FIFA 23 w Allegro One Box

Z okazji premiery gry FIFA 23 Allegro przygotowało ciekawą promocję. Specjalna pula gier, oznaczona jako "Nocna premiera", trafi do maszyn Allegro One Box jeszcze przed premierą 30 września i będzie do odbioru już minutę po północy. Co więcej, sama dostawa będzie darmowa.

Od momentu, gdy kurier umieści już przesyłkę w One Box, klient w Szczegółach zakupu zobaczy licznik odmierzający czas do premiery, a już minutę po północy będzie mógł odebrać ją zdalnie lub za pośrednictwem kodu odbioru.

- czytamy w komunikacie Allegro.

Mowa oczywiście o grze w wersji pudełkowej w wersji na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. FIFA 23 zadebiutuje oficjalnie 30 września. Przedsprzedaż gry na Allegro potrwa od 12 do 26 września.

Zobacz: Kapitan Ameryka i Czarna Pantera łączą siły w nowej grze
Zobacz: Ubisoft odsłania karty. Skull and Bones na trzech nagraniach

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: EA Sports

Źródło tekstu: Allegro

Przewiń w dół do następnego wpisu