DAJ CYNK

W Diablo 4 zagramy już niedługo. Wyciekła data premiery

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Gry

Diablo 4 z datą premiery. Zagramy już niedługo

Kiedy zadebiutuje Diablo 4? Pojawiły się na ten temat ciekawe informacje. Jeśli są prawdziwe, to zagramy już niedługo.

Od jakiegoś czasu wiadomo, że Diablo 4 powinno zadebiutować w 2023 roku. Teraz pojawiło się bardziej konkretne okienko czasowe. Jeśli informacje są prawdziwe, to gra już niedługo trafi na nasze komputery i konsole.

Kiedy premiera Diablo 4?

Ciekawe informacje na temat premiery Diablo 4 przekazali twórcy znanego podcastu XboxEra. Według ich wiedzy gra powinna zadebiutować już w kwietniu 2023 roku, czyli raptem za 5 miesięcy. Informacje te potwierdzili dziennikarze Windows Central, którzy też są dobrze poinformowani. Zatem dwa niezależne źródła twierdzą, że to właśnie w kwietniu zagramy w Diablo 4. Co więcej, preordery mają ruszyć już w przyszłym miesiącu, czyli w grudniu 2022.

Oficjalna zapowiedź ma mieć miejsce w trakcie The Game Awards 2022, które zaplanowane jest na 8 grudnia tego roku. To właśnie wtedy ma też ruszyć przedsprzedaż zarówno różnych wersji cyfrowych, jak i limitowanej edycji fizycznej z mnóstwem dodatków w zestawie. Według plotek jedna z wersji pozwoli już w lutym 2023 roku zagrać w ramach otwartej bety.

Zobacz: Gra roku! God of War: Ragnarok i potem długo nic (recenzja)
Zobacz: Dwarf Fortress zmieni się nie do poznania już 6 grudnia

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: xx

Źródło tekstu: Windows Central

Przewiń w dół do następnego wpisu