DAJ CYNK

Cyberpunk 2077 z ponad 50 modami, RTX i DLSS 2.2 wygląda oszałamiająco

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Gry

Cyberpunk 2077 z ponad 50 modami, RTX i DLSS 2.2 wygląda oszałamiająco

Cyberpunk 2077 już na standardowych ustawieniach wygląda dobrze. Jednak po instalacji ponad 50 modów i z Ray Tracingiem oraz NVIDIA DLSS 2.2 wygląda po prostu oszałamiająco.

Cyberpunk 2077 jest grą ładną - chyba wszyscy możemy się co do tego zgodzić. Oczywiście są produkcje ładniejsze, ale CD Projekt RED, przynajmniej pod względem graficznym, nie ma się czego wstydzić. Jednak materiał, który przygotował kanał Digital Dreams na YouTubie powoduje prawdziwy opad szczęki. Na nim Cyberpunk 2077 wygląda olśniewająco.

Jak udało się uzyskać tak rewelacyjny efekt? Po pierwsze, Digital Dreams zainstalowało ponad 50 modów do gry. Po drugie, uruchomili Cyberpunk 2077 w rozdzielczości 4K Ultra HD. Po trzecie, włączyli Ray Tracing oraz NVIDIA DLSS 2.2, aby uzyskać lepsze efekty i poprawić wydajność. Po czwarte, potrzebowali do tego naprawdę mocnego PC-ta. Wybór padł na procesor AMD Ryzen 9 3900X, 32 GB pamięci RAM Corsair Vengeance, płytę główną Asus Prime X470-PRO oraz kartę graficzną Asus TUF GeForce RTX 3090. Efekt prezentuje się następująco:

Cyberpunk 2077 zadebiutował w listopadzie 2020 roku i od początku budził duże kontrowersje, przede wszystkim z powodu tragicznego stanu technicznego. Gra pełna była błędów i niedoróbek, a do tego bardzo słabo działała na konsolach poprzedniej generacji - PlayStation 4 oraz Xbox One. Ostatecznie CD Projekt RED poprawił produkcję (chociaż nadal nie jest idealnie) i w tym momencie wiele osób czeka na pełnoprawne wersje next-genowe. Te na pewno nie będą wyglądać aż tak dobrze, jak powyżej, ale powinny być po kilkoma względami poprawione. Polski deweloper chce je wypuścić jeszcze w tym roku.

Zobacz: Gracze mogą ogłosić zwycięstwo. Sony ugięło się pod naszą krytyką
Zobacz: Nie masz TPM 2.0? No to na Windows 11 nie zagrasz w Valoranta

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Digital Dreams

Źródło tekstu: Digital Dreams, wccftech