DAJ CYNK

Zarób nawet 1771 zł przez Internet - bez wychodzenia z domu

Marzena Kazbieruk

Poradniki

Zarabianie przez Internet bez wychodzenia z domu

I gdzie podziały się teraz te wszystkie oferty z zarabianiem w Internecie? W większości były to różnego typu nadużycia i wyłudzenia, tymczasem u nas naprawdę można zarobić ponad 1700 zł bez wychodzenia z domu.

U nas, czyli u kogo?

Portal TELEPOLIS.PL od 6 lat należy do notowanej na giełdzie spółki Comperia.pl S.A., która prowadzi program partnerski ComperiaLead.pl. Umożliwia on zarabianie w Internecie m.in. na polecaniu produktów bankowych.

W skrócie - zakładasz konto bankowe za pośrednictwem ComperiaLead.pl i już zarabiasz. Nie musisz tego robić, ale jeśli ponadto polecisz komuś ofertę - dostajesz kolejne pieniądze.


Aktualnie korzystając z ComperiaLead.pl można łatwo zarobić 1771 zł. W tym tekście podpowiemy, jak w łatwy i całkowicie legalny sposób można zarabiać bez wychodzenia z domu, poprzez nabywanie i polecanie wybranych produktów dostępnych na rynku. Wierzymy, że dla wielu z Was może być to koło ratunkowe do poreperowania domowego budżetu.

Jak działa ComperiaLead.pl?

Gdzie te 1771 zł? Wspomnianą kwotę można w łatwy sposób zarobić zakładając w kilku bankach konta osobiste z linków polecających, dostępnych na platformie ComperiaLead.pl i spełniając dość proste warunki promocji. Do programu dołączyć mogą wszystkie osoby pełnoletnie. Posiadanie profilu w ComperiaLead.pl nie wiąże się z ponoszeniem jakichkolwiek kosztów – ani jednorazowych, ani stałych.

Polecając czy nabywając produkty w ComperiaLead.pl można zarobić prawdziwe pieniądze, a uczciwość i brak haczyków gwarantuje Comperia.pl S.A. Współpracować można jako osoba fizyczna lub osoba prowadząca działalność gospodarczą – jak kto woli. Program partnerski umożliwia nabycie produktu przez osobę zarejestrowaną w nim i otrzymanie z tego tytułu prowizji oraz uzyskanie dodatkowego wynagrodzenia, jeśli ktoś skorzysta z oferty przy pomocy linku polecającego.

Zarabiaj bez wychodzenia z domu

Co trzeba zrobić, aby zarobić nawet 1771 zł bez wychodzenia z domu?

Najpierw zarejestruj się pod tym adresem. Kiedy tylko Twoje konto zostanie aktywowane, możesz od razu zacząć promować dostępne oferty, widoczne po zalogowaniu. Ważne jest, aby korzystać z dedykowanych linków polecających, gdyż tylko wtedy będzie wiadomo, że polecenie jest wynikiem Twoich działań.

Program partnerski ComperiaLead.pl oferuje aktualnie 15 różnych kampanii kont osobistych, na każdej z nich możesz łatwo zarobić od 70 do 150 zł. Wiele banków prowadzi aktualne rozmaite promocje umożliwiające zgarnięcie dodatkowej gotówki.

Zakładając 7 kont osobistych w różnych bankach i korzystając z towarzyszących im promocji, możesz zarobić nawet 1 771 zł, a wszystko to bez wychodzenia z domu. Ponad połowę tej kwoty stanowią bonusy zapewnione przez banki za spełnienie prostych warunków promocji, a reszta jest Twoją prowizją za otworzenie rachunków i wykonanie podstawowych aktywności. Zestawienie najpopularniejszych takich ofert prezentujemy na grafice poniżej:

Bonusy za założenie konta

Jeśli polecasz usługi innym, możesz zarobić jeszcze więcej

Co istotne, jeśli z Twoich linków polecających konta osobiste otworzy oprócz Ciebie ktoś jeszcze, Twoje wynagrodzenie może wzrosnąć do ponad 2300 zł. Jeśli znajdziesz kolejną osobę, która zdecyduje się na założenie kilku kont objętych promocjami, Twój zarobek wyniesie blisko 3000 zł. Innymi słowy – czym więcej pozyskasz chętnych na korzystanie z usług danego banku, tym więcej zarobisz.

Jeśli potrzebujesz pomocy i coś wydaje się niejasne, pod tym adresem znajdziesz przewodnik po ComperiaLead.pl, w którym krok po kroku opisany został proces rejestracji oraz poruszania się po panelu i generowania linków polecających.

Zarejestruj się tutaj

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu