DAJ CYNK

VeloBank z kolejną nowością. Tym razem chodzi o karty płatnicze

Mieszko Zagańczyk

Płatności bezgotówkowe

VeloBank nie daje o sobie zapomnieć i wprowadza kolejną nowość – linię kart płatniczych z recyklingu, które wyróżniają się rozwiązaniami zwiększającymi bezpieczeństwo klientów.

VeloBank, czyli bank powstały niecały rok temu na gruzach Getin Noble Banku, stara się przyciągnąć nowych klientów, kusząc ich kolejnymi produktami. Co miesiąc VeloBank wydaje ok. 30 tys. kart płatniczych, a od września w portfelach nowych klientów zagoszczą ich najnowsze wersje, powstałe z plastiku pochodzącego w 100 proc. z recyklingu.

W przypadku kart płatniczych zadbaliśmy o detale. Koperta oraz dokument, do którego dołączamy nową kartę, wyprodukowane są z papieru z recyklingu, z certyfikatem FSC potwierdzającym, że pochodzi on z drzew ze zrównoważonych upraw leśnych. Ponadto karty są nie tylko bezpieczne w użytkowaniu i atrakcyjne wizualnie, ale też gotowe do przetworzenia, gdy skończą swój cykl życia

– podkreśla Adrian Adamowicz, Członek Zarządu ds. bankowości detalicznej i korporacyjnej VeloBanku.

Nowe karty VeloBanku wyróżnia również blind notch, czyli niewielkie wycięcie zapewniające wygodę użytkowania osobom niewidomym i słabowidzącym

Nowe karty płatnicze VeloBanku cechują się także zwiększonym poziomem bezpieczeństwa. Dane są przeniesione na rewers, dzięki czemu zmniejszona została szansa na ich pozyskanie przez osoby postronne. 

Karty VeloBanku wyróżniają się także wzornictwem. Na awersie zostały zaprojektowane pionowo, co w połączeniu z minimalistycznymi projektami graficznymi stanowi ich wyróżnik.

Posiadacze nowych kart w VeloBanku mogą cieszyć się także wygodą korzystania z portfeli cyfrowych Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay oraz Swatch Pay.

Kolejnymi korzyściami płynącymi z używania kart płatniczych wyprodukowanych przez Mastercard, jest szansa na nagrody dla zbierających punkty w programie lojalnościowym VeloChwile. Klienci mogą je zamieniać na upominki w takich kategoriach jak: podróże, sport, muzyka, kulinaria, rozrywka, zakupy, pomoc czy film i kultura. 

Zobacz: VeloBank sypie nowościami w aplikacji mobilnej. Są cztery usprawnienia
Zobacz: VeloBank z nową funkcją. Chodzi o aplikację mObywatel 2.0

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: VeloBank

Źródło tekstu: VeloBank