DAJ CYNK

Masz konto w Santander Bank? Zajrzyj do aplikacji, jest przydatna nowość

Mieszko Zagańczyk

Aplikacje

Santander Bank Polska wprowadził nową funkcję w aplikacji mobilnej Santander mobile. Od teraz użytkownicy mogą kupować doładowania do wybranych platform z grami, filmami, muzyką i aplikacjami biurowymi. Na tym nie koniec.

Dzięki nowej funkcji Gry i multimedia klienci mogą wygodnie kupić kody cyfrowe do wykorzystania na platformach Nintendo, Google Play, Roblox, Xbox, Minecraft, Spotify, Player, Canal+, CDA, MS Office. Lista dostępnych kodów będzie rozszerzana.

Chcemy, żeby aplikacja pomagała w codziennych sprawach, nie tylko związanych z zarządzaniem finansami. Zgodnie z tym podejściem wprowadziliśmy zakładkę Gry i multimedia, która – mamy nadzieje – spotka się z zainteresowaniem naszych klientów

 – mówi Sebastian Radzimowski odpowiedzialny za płatności mobilne w Santander Bank Polska.

Żeby kupić kod w Santander mobile, wystarczy:

  • wejść w sekcję Transport, Bilety, Usługi -> Gry i multimedia,
  • wybrać konkretny produkt, opcję doładowania oraz jego wartość,
  • zaakceptować zgody i zapłacić.
     

Wygenerowany unikatowy kod trzeba skopiować i wprowadzić w wybranym serwisie. Szczegóły transakcji wraz z kodem cyfrowym można sprawdzić w Historii transakcji usługi „Gry i multimedia”.

Dostawcą kodów cyfrowych w usłudze Gry i multimedia jest Autopay S.A.

Bank wprowadził w aplikacji Santander mobile jeszcze kilka zmian m.in – poprawiony został widok karty kredytowej. W znanym już klientom Poradniku cenowym bank dodał nowe podpowiedzi, jak korzystać z bankomatów, aby ponosić mniej opłat, dzięki czemu informacje na temat kart mają być jeszcze bardziej czytelne. 

Bank zmienił też widok MENU i podzielił go na nowe kategorie. Klienci mogą znaleźć tam m.in. swoje dane, ustawienia, bezpieczeństwo oraz kontakt z bankiem. Pozostałe usługi takie jak kantor czy zakup biletów, klienci znajdą w sekcji Twoje skróty. 

Zobacz: Santander Bank z nową usługą. Nikt inny w Polsce jej nie ma
Zobacz: ComperiaRaty: 15 minut i masz kredyt w Santander Consumer Bank

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock

Źródło tekstu: Santander Bank Polska