DAJ CYNK

Krzyczą, że 5G zabija i twierdzą, że mają dowody. Podsumowanie krakowskiego zlotu przeciwników 5G

orson_dzi Arkadiusz Dziermański

Wydarzenia

28 lutego w Krakowie odbyła się pierwsza międzynarodowa konferencja przeciwko sieci 5G. Nie mogliśmy przegapić tego wydarzenia i nie przygotować dla Was dokładnej relacji. Poruszane tematy były niezwykle ciekawe - broń elektromagnetyczna, fale torsyjne, mikrofale, nowotwory, elity rządzące światem... To tylko część z zagadnień, które się na niej pojawiły.

Spełniamy prośby

Wielokrotnie w materiałach na temat walki z siecią 5G zarzucaliście mi stronniczość i zbytnie manifestowanie swoich poglądów. Dlatego też sama relacja z wydarzenia będzie obiektywna i oparta wyłącznie na słowach osób prowadzących wykłady podczas wydarzenia oraz prezentowanych materiałach. W związku z tym:

UWAGA! Ocenę poniższych informacji zostawiamy wyłącznie w Waszych rękach. Nie jesteśmy w stanie potwierdzić ich autentyczności oraz tego, czy mogą być w jakikolwiek sposób zmyślone i odbiegać od faktów. Nie sprawdzaliśmy ich poprawności z żadnymi źródłami. Opisujemy je w takiej formie, w jakiej zostały nam przekazane przez wykładowców międzynarodowej konferencji przeciwko sieci 5G.

Jadwiga Łopata – walka z 5G jak walka z GMO

Konferencję rozpoczęła Jadwiga Łopata, laureatka nagrody Goldmana (ekologiczny Nobel), która przypomniała historię polskiej walki z GMO. Prezentowała jak na przestrzeni miesięcy zmieniało się poparcie dla sprawy oraz sukces, jakim zakończyła się cała inicjatywa. Była to historia zaczynająca się od protestu kilku osób, która skończyła się ogólnopolskim poparciem wszystkich województw i wycofaniem GMO z Polski.

Podobną drogę ma przejść walka z siecią 5G. Na starcie, mapa gospodarstw wolnych od sieci 5G liczy skromne cztery punkty w kraju, ale wciągu kolejnych miesiącach ma ich być coraz więcej.

Sir Julian Rose i dr Barrie Trower – wojskowa technologia, tajne spotkania i dokumenty

Kolejny na scenie pojawił się Sir Julian Rose (rolnik, pisarz, aktywista, prezes Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi). Swoje wystąpienie zaczął od odtworzenia wywiadu z dr Barrie Trowerem. Byłym pracownikiem brytyjskiej marynarki wojennej, gdzie zajmował się bronią elektromagnetyczną, a w okresie Zimnej Wojny pracował w MI6.

Trower przekonywał, że częstotliwości sieci 5G są zbliżone do broni elektromagnetycznej, która niszczy neurologiczne funkcjonowanie ciała. Moc broni elektromagnetycznej ma być taka sama jak sieci 5G, przy czym to właśnie 5G ma być bardziej niebezpiecznym narzędziem oraz jest rozwinięciem nie mniej szkodliwej technologii jaką jest Wi-Fi. Sieć Wi-Fi w 1999 roku zaczęło masowo stosować 300 największych firm na świecie i jest to broń, która nie ma nic wspólnego ze zdrowym trybem życia.

5G ma powodować mutacje wirusów, które będą się z czasem coraz bardziej uodparniać i szybciej rozmnażać. W konsekwencji doprowadzi to do utraty przez ludzkość lasów, wód, owadów oraz dzieci. 5G może też być stosowana do namierzania i atakowania ludzi oraz prowadzić np. do zmiany produkowanych hormonów przez organizm. Trower twierdzi, że jest w posiadaniu tajnych dokumentów potwierdzających jego tezy.

W jaki sposób sieć 5G szkodzi organizmowi? Z rozmów z brytyjskimi szpiegami Trower dowiedział się, że za pomocą fal elektromagnetycznych można wywołać ponad 50 różnych rodzajów chorób. Chorobom odpowiadają częstotliwości, których jest ponad 750 – każda wywołuje na inną chorobę. Sieć 5G dodatkowo zwiększa liczbę dostępnych częstotliwości, których można do tego użyć. Choroby mogą być różne, od nowotworów po zmiany w psychice, prowadzące do masowych samobójstw i zatrucia organizmu, podobne do zatrucia arszenikiem.

Trower podzielił się też informacjami na temat tajnej konferencji, która w 1973 roku została zorganizowana w Warszawie. Uczestniczyło w niej 300 różnych stron (red. zapewne krajów i organizacji),  które zawarło porozumienie dotyczące szerzenia 98% chorób za pomocą fal elektromagnetycznych. Przewidziano na niej, że Polska zostanie zniszczona mikrofalami. W Polsce nikt o tym nie wie, bo do tajnych dokumentów w tej sprawie dostępu nie mają nawet polskie władze.

Wspomniał też, że wartość przemysłu związanego z siecią 5G to 17 kwintylionów dolarów i firmy telekomunikacyjne zrobią wszystko, aby przejąć te pieniądze, nawet kosztem wybicia 60% populacji Ziemi.

Trower dodał też, że rozmawiał swego czasu z pewnym królem (red. Trower nie powiedział jakim królem, był to zwyczajnie pewien król), który powiedział mu, że za 50-60 lat (od spotkania, które nie wiadomo kiedy się odbyło) ludzie stracą zdolność do życia w jego kraju. Dał Trowerowi prywatny numer telefonu i polecił przekazywać go władzom każdego kraju, z którymi się spotka. Dzwoniąc pod ten numer, król miał tłumaczyć, jak władca władcy, jak niebezpieczne są mikrofale. Trower zawsze ma ten numer ze sobą i przekazuje go tylko najbardziej zaufanym osobom.

Komentując słowa Trowera, Sir Julian Rose powiedział, że za pięć pokoleń nie będzie na ziemi zwierząt i owadów, a za trzy – tylko 1 na 8 dzieci będzie zdrowe.

Zjednoczmy się, z determinacją uzyskajmy trwałe zwycięstwo życia nad śmiercią

Rose dodał, że 27 minut rozmowy przez telefon komórkowy dziennie zwiększa ryzyko zachorowania na raka o 40%, a efekty 2-minutowej rozmowy utrzymują się w organizmie przez 2 godziny. Mózg osoby regularnie korzystającej z telefonu komórkowego potrzebuje na regenerację 6 tygodni. Do tego, co potwierdzają rosyjskie badania, występuje wysoki odsetek poronień u kobiet, które regularnie korzystają z telefonów komórkowych.

Przemysł telekomunikacyjny ukrywa informacje o szkodliwości sieci 5G, a naszym zadaniem jest wydobycie tych informacji. Jesteśmy tu żeby się łączyć i działać, a nie tylko rozmawiać. To sytuacja ponad podziałami politycznymi i ostatni moment, aby powstać i na nowo przejąć kontrolę nad swoim przeznaczeniem. To szansa dla nas

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: orson_dzi Arkadiusz Dziermański