DAJ CYNK

Muzyczne urządzenie Motorola E398 - oficjalnie

Dodane przez: Marcin Kozłowski

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 118255

Motorola wprowadza na polski rynek nowe urządzenie telekomunikacyjne E398.

Motorola wprowadza na polski rynek nowe urządzenie telekomunikacyjne E398. Aparat jest połączeniem telefonu GSM, fotoaparatu cyfrowego i wysokiej jakości odtwarzacza plików muzycznych w formacie MP3.

Zaawansowane muzyczne funkcje Motoroli E398 zapewniają zintegrowany odtwarzacz MP3, zdjęcia i tapety MTV, wewnętrzną pamięć o pojemności 5 MB, wymienną pamięć TransFlash o pojemności 64 MB oraz dwa głośniki emitujące dźwięk w systemie stereo surround. W pakiecie znajdują się ponadto wysokiej jakości słuchawki stereo, kabel USB oraz płyta CD z oprogramowaniem przeznaczonym do instalacji na PC: Mobile PhoneTools do zarządzania i synchronizacji danych z komputerem oraz oprogramowanie MP3maker firmy MAGIX do łatwego wgrywania i tworzenia plików MP3.

Podstawową funkcją załączonego software’u jest obsługa multimediów, a w szczególności konwersja plików muzycznych (pobranych z płyt CD lub ściągniętych z Internetu) do formatu MP3 i wprowadzenie ich z komputera do pamięci E398 za pomocą łącza USB lub Bluetooth. Obsługa tej funkcji przebiega w bardzo prosty sposób - wystarczy jedynie zainstalować oprogramowanie na komputerze, podłączyć telefon do komputera poprzez łącze USB i skopiować wybraną ścieżkę z jednego folderu do drugiego metodą "podnieś - upuść".

"Personalizacja muzyczna zgodnie z upodobaniami użytkownika to najmocniejszy atut Motoroli E398. Muzyki można słuchać częściej niż zwykle bo ma się ją zawsze przy sobie", powiedział Grzegorz Podgórski, dyrektor sprzedaży telefonów komórkowych, Motorola Polska. "Ponadto wibracyjna technologia sensoryczna i rytmicznie pulsujące światła współdziałające na zasadzie interakcji z grami Java, dzwonkami, identyfikatorem osoby dzwoniącej, gwarantują pełnię wrażeń audiowizualnych".Zobacz: dane techniczne i zdjęcia w katalogu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu