DAJ CYNK

Telefon powyżej 2500 zł – TOP 5 na czerwiec 2022

Arkadiusz Bała (ArecaS)

Rankingi

Telefon powyżej 2500 zł – TOP 5 na czerwiec 2022


Jaki telefon z segmentu premium warto kupić? Wybieramy 5 najlepszych modeli powyżej 2500 zł na czerwiec 2500 zł.

Większość z nas, decydując się na zakup telefonu, dysponuje ograniczonym budżetem i musi się zadowolić najlepszym telefonem w określonej cenie. Ale co zrobić, kiedy pieniądze nie mają znaczenia i możemy do woli przebierać wśród najdroższych telefonów w sklepach? Okazuje się, że wybór tego najlepszego wcale nie jest dużo prostszy.

Właśnie dlatego postanowiliśmy przyjść z pomocą. Wybraliśmy pięć najlepszych naszym zdaniem telefonów w cenie powyżej 2500 zł. Reprezentują one kilka różnych kategorii urządzeń, skierowanych do użytkowników o różnych potrzebach. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie tutaj coś dla siebie!

Jak wybieraliśmy?

Na kolejnych stronach naszego zestawienia znalazło się pięć najlepszych naszym zdaniem smartfonów kosztujących powyżej 2500 zł. Każdy z nich jest dobrym wyborem w swojej kategorii, jednak postanowiliśmy wybrać z tego grona jeden konkretny model, który otrzymał tytuł „Wybór Redakcji”. Dlaczego padło na to konkretne urządzenie? Odpowiedź znajdziecie w jego opisie.

Jeśli chodzi o kryteria, którymi się kierowaliśmy, podstawowym jest jak zawsze dostępność w polskich sklepach w ramach oficjalnej dystrybucji. Ponadto staraliśmy się wybrać urządzenia, które będą zaspokajały potrzeby różnych użytkowników. Każdy telefon w zestawieniu ma nieco inny zestaw mocnych stron, dzięki czemu powinien sprawdzić się w innych zastosowaniach.

Jako punkt odniesienia tradycyjnie braliśmy ceny w dużych, znanych sklepach, w których nie musimy się martwić o potencjalne zawirowania w związku z realizacją zamówienia czy późniejszą reklamacją.

Smartfony uszeregowane zostały alfabetycznie z wyjątkiem „Wyboru Redakcji”, który znajdziecie na ostatniej stronie. Jak zawsze zachęcamy do głosowania w ankiecie na najlepszy Waszym zdaniem telefon z zestawienia oraz dzielenia się własnymi sugestiami w komentarzach.

Ankieta
32%
12%
42%
7%
8%

Wszystkich głosujących: 592

Źródło ankiety: Telefon powyżej 2500 zł – TOP 5 na czerwiec 2022

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: własne, Unsplash, mat. promocyjne

Źródło tekstu: własne

Przewiń w dół do następnego wpisu