DAJ CYNK

Telefon do 2000 zł – TOP 5 na wrzesień 2021

Arkadiusz Bała (ArecaS)

Rankingi


Jaki jest najlepszy smartfon do 2000 zł? Który model kupić i czym kierować się przy podejmowaniu decyzji? Podpowiadamy w naszym rankingu na wrzesień 2021.

Ile trzeba wydać na dobrego smartfona? Na pewno znacznie mniej niż 2000 zł. Jeżeli jednak dysponujemy taką kwotą, możemy wybierać wśród naprawdę dobrze wyposażonych urządzeń, które w wielu wypadkach potrafią całkiem skutecznie rywalizować z flagowcami. Niestety wśród nich zdarzają się także modele, które – bądźmy szczerzy – nie zawsze są warte połowę tej kwoty. Jak w takim razie wybrać smartfon, który spełni nasze potrzeby i będzie wart każdej wydanej złotówki? Bardzo dobrze, że pytacie! Myślę, że na kolejnych stronach znajdziecie satysfakcjonującą odpowiedź na swoje pytanie.

Jak wybieraliśmy?

Na kolejnych stronach znajdziecie pięć smartfonów w cenie do 2000 zł. Każdy z nich stanowi świetny wybór i w swojej cenie będzie dobrym zakupem. Z tej piątki wyłoniliśmy jednak jeden model, które wręczyliśmy wyróżnienie „Wybór Redakcji” jako najlepszemu naszym zdaniem reprezentantowi omawianego segmentu.

Głównym kryterium wyboru podczas układania listy była kwestia opłacalności. Szukaliśmy urządzeń, które w swojej kategorii cenowej są w stanie zaoferować jak najlepsze parametry i wyposażenie. Idealnie taki telefon powinien przynajmniej w jednej z kluczowych kategorii – a więc wydajności, wykonania, możliwości fotograficznych itd. – dorównywać urządzeniom z segmentu premium.

Jako punkt odniesienia tradycyjnie braliśmy ceny w dużych, znanych sklepach, w których nie musimy się martwić o potencjalne zawirowania w związku z realizacją zamówienia czy późniejszą reklamacją.

Smartfony uszeregowane zostały w kolejności alfabetycznej. Wyjątek stanowi Wybór Redakcji, który znajdziecie na ostatniej stronie artykułu. Nie zgadzacie się z naszym wyborem? W takiej sytuacji możecie oddać głos na swojego faworyta w naszej ankiecie. Zresztą zachęcamy do tego, nawet jeśli się z nami zgadzacie. Jeśli natomiast macie swoje propozycje wartych uwagi smartfonów do 2000 zł, które w ogóle nie znalazły się na liście, koniecznie napiszcie o nich w komentarzu!

Ankieta
13%
13%
20%
30%
24%

Wszystkich głosujących: 1067

Źródło ankiety: Telefon do 2000 zł – TOP 5 na wrzesień 2021

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: własne, Apple, OnePlus, Realme, Samsung, Xiaomi, Unsplash

Źródło tekstu: własne

Przewiń w dół do następnego wpisu