DAJ CYNK

Telefon do 1500 zł – TOP 5 na lipiec 2021

Arkadiusz Bała (ArecaS)

Rankingi


Jaki jest najlepszy smartfon do 1500 zł? Podpowiadamy, który model najlepiej wybrać na lato 2021?

1500 zł to prawdopodobnie najbardziej popularny budżet wśród osób, szukających nowego smartfona i nie powinno to nikogo dziwić. Urządzenia z tego segmentu w większości są już wystarczająco wydajna, a na ich pokładzie znajdziemy wszystkie najważniejsze funkcje. Czasem uda się też znaleźć w tej cenie prawdziwą perełkę, która w jakiejś konkretnej kategorii radzi sobie wręcz wybitnie.

Jak wybieraliśmy?

Podobnie jak w naszym poprzednim rankingu telefonów do 1000 zł, także tym razem zastosowaliśmy odświeżoną formułę naszego zestawienia. Wybraliśmy w związku z tym pięć polecanych modeli, spośród których jeden – w naszej ocenie najbardziej opłacalny – otrzymał wyróżnienie „Wybór Redakcji”

Podobnie jak dotychczas, kluczowym kryterium przy wyborze była szeroko pojęta opłacalność. Szukaliśmy smartfonów, które z jednej strony wyróżniałyby się lepszą funkcjonalnością i parametrami niż ich bezpośredni rywale, a z drugiej nie posiadały znaczących wad, które  przeszkadzałyby w codziennym używaniu.

Jako punkt odniesienia tradycyjnie braliśmy ceny w dużych, znanych sklepach, w których nie musimy się martwić o potencjalne zawirowania w związku z realizacją zamówienia czy późniejszą reklamacją.

Smartfony uszeregowane zostały w kolejności alfabetycznej. Wyjątek stanowi Wybór Redakcji, który znajdziecie na ostatniej stronie artykułu. Jednocześnie jak zawsze zachęcamy do głosowania w naszej ankiecie na najlepszy Waszym zdaniem smartfon do 1500 zł. A może chcielibyście polecić model, którego nie ma na liście? W takim razie koniecznie napiszcie o nim w komentarzu!

Ankieta
11%
8%
19%
23%
39%

Wszystkich głosujących: 1074

Źródło ankiety: Telefon do 1500 zł – TOP 5 na lipiec 2021

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: własne, Motorola, OnePlus, Realme, Xiaomi, Unsplash

Źródło tekstu: własne

Przewiń w dół do następnego wpisu