DAJ CYNK

Telefon do 1500 zł - jaki smartfon wybrać? 10 modeli na styczeń 2021

Arkadiusz Bała (ArecaS)

Rankingi


Jaki smartfon do 1500 zł najlepiej kupić na początek 2021 roku? Opcji jest sporo, a na liście kilka naprawdę mocnych pozycji.

Nowy rok, nowy ja, nowy… smartfon? W zasadzie to czemu nie? Początek roku to dobry moment na zakup nowego telefonu. W wielu sklepach nadal trwają poświąteczne wyprzedaże, natomiast większość dostępnych na rynku modeli jest już dostępna na tyle długo, że można je znaleźć w niezłej cenie.

Na dobry początek roku wybraliśmy popularny segment cenowy do 1500 zł, który cieszy się szczególnym zainteresowaniem klientów. Trudno się dziwić – większość sprzedawanych w tej cenie smartfonów oferuje już całkiem atrakcyjną specyfikację techniczną, nie obciążając przesadnie domowego budżetu.

Tradycyjnie już pod uwagę bierzemy ceny w dużych, znanych sklepach, gdzie nie powinny nas czekać żadne niespodzianki związane z realizacją zamówienia oraz późniejszą reklamacją, natomiast górny pułap cenowy staramy się traktować elastycznie. Oznacza to, że jeśli dany model przekracza nieznacznie 1500 zł, mimo wszystko ma szansę trafić do zestawienia, o ile podejrzewamy, ze w niedalekiej przyszłości jego cena może się obniżyć.

Smartfony na liście umieszczono w kolejności alfabetycznej, a decydowanie o tym, który z nich jest najlepszy, zostawiamy naszym czytelnikom. Swój głos możecie oddać w załączonej ankiecie.

Ankieta
6%
4%
17%
5%
5%
3%
18%
20%
9%
13%

Wszystkich głosujących: 1311

Źródło ankiety: Telefon do 1500 zł - jaki smartfon wybrać? 10 modeli na styczeń 2021

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: www.freepik.com, materiały prasowe, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu