DAJ CYNK

Telefon do 500 zł - jaki smartfon wybrać? 5 najlepszych modeli na listopad 2019

Dodane przez: Marian Szutiak (msnet)

Kategoria: Rankingi

Interakcje: 71781

Najlepsze telefony do 500 zł - listopad 2019

Nie każdy potrzebuje drogiego smartfonu z górnej półki. Dla tych osób przygotowaliśmy zestawienie 5 najlepszych modeli dostępnych na polskim rynku, które można kupić za maksymalnie około 500 zł.

Telefon do 500 zł - dobry smartfon nie musi być drogi

To, że drogi smartfon pozwala na więcej, nie zawsze przekonuje potencjalnych nabywców, by wydawać na niego swoje pieniądze. Wiele osób szuka taniego urządzenia, które pozwala mieć stały kontakt z rodziną lub znajomymi, korzystać z Internetu, czy też robić zdjęcia lub filmy do publikacji w mediach społecznościowych. To wszystko potrafi też smartfon kosztujący około 500 zł.

W naszym listopadowym rankingu skupiliśmy się na urządzeniach, które można kupić za maksymalnie około 500 zł. Około, ponieważ dopuściliśmy elastyczność tej granicy w górę o maksymalnie 10% (do 550 zł).

Tylko sprawdzeni sprzedawcy

Tradycyjnie już, przy ustalaniu cen telefonów, uwzględnialiśmy tylko duże i sprawdzone sieci handlowe, sprzedające produkty z oficjalnych źródeł. Kupując w nich, możemy liczyć na pełną polską gwarancję oraz ochronę prawną w przypadku problemów. Nie skreślaliśmy jednak mniejszych sklepów, które zdobyły już zaufanie nabywców.

Wszystkie smartfony ułożyliśmy w kolejności alfabetycznej, nie wskazując, które urządzenie z naszego TOP5 jest najlepsze. To pozostawiamy naszym Czytelnikom. Na ostatniej stronie znajdziecie ankietę, w której można wybrać swojego faworyta.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu