DAJ CYNK

Używasz Xiaomi? Znamy datę debiutu MIUI 13

Dodane przez: Isand

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 17508

Xiaomi MIUI 13 lista smartfonów Mi Redmi POCO

Xiaomi już niedługo zaprezentuje kolejną wersję swojej nakładki MIUI. Trzynasta już pełna wersja tego oprogramowania zadebiutuje 25 czerwca. 

Xiaomi w zeszłym roku zaprezentował MIUI 12.5, jednak rozprowadzanie tej aktualizacji idzie chińskiej marce jak po grudzie. Xiaomi nigdy nie był prymusem w kwestii uaktualniania swoich smartfonów, jednak nawet jak na tego producenta idzie dość wolno. Nie znaczy to jednak, że termin debiutu MIUI 13 został odsunięty w bliżej nieokreśloną przyszłość. Jest ona nie tylko bardzo konkretna, ale i nieodległa. Nowa wersja autorskiej nakładki Xiaomi zadebiutuje bowiem 25 czerwca. Nie jest żadnym zaskoczeniem fakt, że do debiutu w pierwszej kolejności dojdzie na ojczystym dla firmy rynku chińskim.

Nie tylko jednak użytkownicy smartfonów Xiaomi poza granicami Chin będą musieli poczekać. Najprawdopodobniej najdłużej poczekają osoby korzystające z telefonów marki Poco. Tam najsłabiej idzie też rozprowadzanie MIUI 12.5. W lepszej sytuacji są osoby używające smartfonów marek Xiaomi, Redmi oraz Blackshark. Wcześniej pojawiła się co prawda lista urządzeń, które otrzymają nadchodzącą wersję MIUI, nie była ona jednak oficjalna. Bazowała na specyfikacji technicznej poszczególnych smartfonów. 

Zobacz: Masz smartfon Xiaomi? Sprawdź czy dostaniesz aktualizację do MIUI 13
Zobacz: Xiaomi Mi 11 Lite 5G - czy warto postawić na średniaka Xiaomi?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: gizchina, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu