DAJ CYNK

T-Mobile: wkrótce nowe smartfony w ofercie

02.08.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6379

Ważne 0

0

T-Mobile zapowiedział wprowadzenie do swojej oferty pięciu nowych smartfonów oraz urządzenia do bezprzewodowego przesyłu mediów z Samsunga Galaxy S III do telewizora.

T-Mobile zapowiedział wprowadzenie do swojej oferty pięciu nowych smartfonów oraz urządzenia do bezprzewodowego przesyłu mediów z Samsunga Galaxy S III do telewizora.

Wśród smartfonów w ofercie T-Mobile pojawią się:
Nokia Lumia 900,
HTC One S,
Nokia Asha 203,
Samsung I9070 Galaxy S Advance,
BlackBerry Curve 9320.

Do oferty trafi również przystawka Samsung AllShare Cast Dongle, która pozwoli na bezprzewodowe połączenie Samsunga Galaxy S III (zobacz test) z telewizorem.

Bliższy termin wprowadzenia urządzeń do oferty nie został ujawniony.

Źródło tekstu: T-Mobile Trendy, wł

Komentarze
Zaloguj się
43. ~
0

2012-08-08 11:48:11

@39 specjalnie logować? A maila ile razy dziennie się sprawdza? Logowanie na fb, do bloga, do konta bankowego... Też mi powód do smęcenia. Poza logowaniem masz opcję w Heyah - info przez sms, wystarczy aktywować usługę. Jak dla kogoś problemem jest logowanie, to kłopot może mieć też z wklepaniem kodu do sprawdzenia konta, a tak info samo przyjdzie smsem, wystarczy kliknąć "odbierz".

Odpowiedz

42. ~fqrfiony
0

2012-08-08 08:43:23

No dzisiejszy cennik telefonów w *** T to już jakiś kabaret. Od początku lipca ceny tylko w górę i to o kilkaset złotych. Szok !

Odpowiedz

41. ~
0

2012-08-06 16:22:00

a starsi ludzie mają problem ze świadomością czyli z tym czego za ich czasów nie było ale jak są chętni to się nauczą obsługi kompa,laptopa,notebooka,smartfona,ja gdybym był starszy to nie zrezygnowałbym z takich zabawek :),mało tego,są starsi ludzie,którzy znają się na taki zabawkach bardzo.dobrze,bo to nie zależy od wieku tylko od umysłu.

Odpowiedz

40. ~
0

2012-08-06 16:15:12

39,chyba zapomniałeś,że są też notebooki,laptopy,opcje powiększajace strony netowe.

Odpowiedz

39. ~
0

2012-08-06 15:54:50

@37 Twoim zdaniem każdy będzie specjalnie się logować w internecie, żeby sprawdzić stan konta? Są też ludzie dorośli, którzy nie mają czasu na takie pierdoły, i ludzie starsi - którzy nie korzystają z komputerów. Jesteś ignorantem uważającym, że "każdy sobie sprawdzi w sieci" i "każdy ma smartfona i bawi się aplikacjami".

Odpowiedz

38. ~AliG
0

2012-08-06 10:53:49

~31 poważnie? To kolejny powód, żeby nie brać od nich iphona... To ja już wolę, Erę/tmobile - brak simlocków od baaaardzo dawna.

Odpowiedz

37. ~
0

2012-08-03 18:25:03

@22. Widzę, że jesteś typem człowieka kompletnie nie zaradnym. Tak się składa, że jest mnóstwo alternatyw na sprawdzenie konta w TM (strona internetowa, aplikacje mobilne). A Heyah wysyła mi bezpłatne wiadomości za każdym razem jak wykonam płatną aktywność z mojego konta... zatem nie wiem po co tu się tak burzyć :) Tymbardziej, że np w Orange abonament sprawdzanie konta kosztuje 0,29PLN i jest liczone poza abonamentem!

Odpowiedz

36. ~gość
0

2012-08-03 16:48:10

@RICOO - taka jest właśnie "kara", jak ktoś nie czyta, tego co podpisuje. Ja, tak jak Ty - przeszedłem z play do t-mobile i jestem zadowolony. Dostałem lepsze warunki za mniejszą kasę.

Odpowiedz

35. ~RICOO
0

2012-08-03 15:53:24

NIGDY WIĘCEJ T-MOBILE ! Przeszedłem z PLAY i już żałuję ... Handlowiec naciągnął mnie na nr zastępczy o czym nie wiedziałem i musiałem zapłacić za dwa abonamenty 520 zł , a nawet nie włożyłem karty SIM do telefonu - PORAŻKA - 2 lata wytrzymam bo akurat mnie stać ale OSTRZEGAM WAS ludziska - UWAŻAJCIE i CZYTAJCIE UMOWĘ

Odpowiedz

34. ~Jakub
0

2012-08-03 13:26:38

@33 daj link gdzie to wyczytałeś o simlockach że nie będzie ich od września, jeśli byłaby to prawda to było by super;]

Odpowiedz

33. ~
0

2012-08-03 12:11:05

31 - we wrześniu już ma nie być simlocków.

Odpowiedz

32. ~tabs
0

2012-08-03 11:39:27

20,22,26 ... może piszący o 4 groszach dodadzą też, że jednak można bezpłatnie o każdej porze nocy i dnia sprawdzić sobie stan w necie? Opłata opłatą, ale nie ma co rozdmuchiwać. Wolę 4 gr w Heyah (a i tak będę sprawdzał przez net) za pakiet smsów, dobre pakiety netowe i freeyah. Nie ma co przeceniać wad nad zalety, więcej luzu.

Odpowiedz

31. ~darek
0

2012-08-03 11:23:03

brandowanie to jeszcze nic, bo w playu w przypadku iPhonów spowrotem instalują simlocki. A myślałem, że ten smutny okres mamy już dawno za sobą

Odpowiedz

30. ~
0

2012-08-03 09:15:49

A co sie spodziewacie co smieszne w temacie 5 smartfonów nie wiem od kiedy nokie 203 wyposazyli w system operacyjny ale spoko skoro t-mobile ma takie smartfony

Odpowiedz

29. ~
0

2012-08-03 08:56:55

Nowe telefony i nowe wyższe ceny starych. A miało być lepiej niż w Erze. Wstyd.

Odpowiedz