DAJ CYNK

Sagem myX5-2v dostępny w sieci Era

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3823

Telefon Sagem myX5-2v jest dostępny w ofercie abonamentowej sieci komórkowej Era. Nowy model to udoskonalona wersja cieszącego się powodzeniem Sagem myX5-2.

Telefon Sagem myX5-2v jest dostępny w ofercie abonamentowej sieci komórkowej Era. Nowy model to udoskonalona wersja cieszącego się powodzeniem Sagem myX5-2.

Sagem myX5-2v ma duży wyświetlacz CSTN o rozdzielczości 128 x 160 pikseli, wyświetlający 65 536 kolorów. Wbudowany aparat cyfrowy CMOS VGA (640 x 480 pikseli) oraz funkcjonalność wideo pozwala na nagrywanie, odtwarzanie oraz przesyłanie sekwencji filmowych. Obsługiwane formaty graficzne to bmp, jpeg, png, gif, animacje gif.

Telefon umożliwia korzystanie z wiadomości tekstowych (SMS i EMS) i multimedialnych (MMS). Miłośnicy elektronicznej zabawy mają do dyspozycji Javę MIDP 2.0 i zainstalowane gry: Siberian Strike oraz Lord of the Rings. Pamięć aparatu przeznaczona na dane użytkownika wynosi 3 MB.

Sagem myX5-2v odtwarza dzwonki MP3 lub AAC o czystym, wyraźnym brzmieniu. Dźwięki można personalizować, podobnie jak wygląd menu, tapety i wygaszacze. Aparat wyposażony jest w dyktafon, ma tryb głośnomówiący i opcję wibracji.

Nowy produkt firmy Sagema to poręczny telefon, z ergonomicznie zaprojektowaną klawiaturą i łatwymi w użyciu klawiszami nawigacyjnymi. Wymiary aparatu to 106 x 46 x 19 mm, waga – 97g. Wyposażony jest w modem i łącze bezprzewodowe IrDA, WAP w wersji 2.0 oraz GPRS klasy 10.

Akumulator telefonu zapewnia do 4 godzin 45 minut rozmów. Czas czuwania wynosi do 370 godzin. Telefon działa w trzech zakresach GSM: 900/1800/1900 MHz.

Sagem myX5-2v posiada liczne przydatne funkcje, takie jak budzik, timer, kalkulator, kalendarz, przelicznik walut, notatki głosowe i listę spraw.

Zobacz:
Dane techniczne i zdjęcia telefonu Sagem myX5-2v

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Sagem

Przewiń w dół do następnego wpisu