DAJ CYNK

Ruszyła aktualizacja do Windows 10 Mobile, ale nie dla wszystkich starszych modeli

17.03.2016

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 10250

Ważne 9

5

Microsoft ruszył w końcu z odwlekaną aktualizacją dla starszych telefonów z systemem Windows Phone 8.1.

Microsoft ruszył w końcu z odwlekaną aktualizacją dla starszych telefonów z systemem Windows Phone 8.1.

Na liście urządzeń, które można uaktualnić znalazły się modele:


Microsoft zastrzega, że dostępność nowe systemu może być różna w zależności od modelu, kraju lub regionu oraz operatora. Firma informuje także, że na liście nie ma wszystkich starszych urządzeń, ponieważ aktualizacja nie pozostałaby bez wpływu na jakość działania i obsługi.

Informacji o możliwości aktualizacji dostarczy aplikacja Windows 10 Upgrade Advisor app, którą można pobrać z Windows Store.

Użytkownicy aplikacji Here Maps powinni pamiętać, że w wersji dla Windowsa 10 Mobile zniknie ona ze sklepu Microsoftu już 29 marca.

Zobacz: Koniec rozwoju Here Maps dla mobilnego Windowsa

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
72. ~skrzat270
0

2016-06-03 19:15:09

Mam Lumię 640 LTE z wolnej sprzedaży i abonament nju. I wciąż nie mam aktualizacji do Windowsa 10 :(O co chodzi?

Odpowiedz

71. ~Konrad
0

2016-03-23 16:25:12

Kartę mam virgine mobile, telefon kupiłem na rynku - nie u operatora

Odpowiedz

70. ~,,,,,
0

2016-03-23 11:34:59

@Konrad jeśli posiadasz telefon z Orange to póki co nie masz co liczyć na aktualizacje

Odpowiedz

69. ~Gość
0

2016-03-22 19:08:30

Nie będzie aktualizacji dla Lumii Dual SIM oprócz 730?!

Odpowiedz

68. ~Konrad
0

2016-03-22 17:03:10

~ BartekU jakiego operatora kupowałeś telefon i z jakiej karty korzystasz.

Odpowiedz

67. ~Bartek
0

2016-03-21 13:27:24

Lumia 735 zaktualizowana. Działa całkiem sprawnie, chociaż czasem się wysypuje. Jedyne co działa dużo, dużo gorzej niż na WP - aparat. Tak jakby brakowało sterowników, zdjęcia są po prostu brzydkie.Mimo wszystko nadal nie ma kluczowych dla mnie aplikacji, więc zostanę przy najlepszym telefonie na świecie czyli przy iPhonie 5 :)@59 Jak robisz zdjęcia na automatycznym trybie, to z iPhona 6s są dużo lepsze niż z Lumii 930. Zaletą Lumii jest to, że zapisujesz w rawie i potem wyciągasz co chcesz, ale większość użytkowników oczekuje dobrego zdjęcia z automatu.A co do przewagi technologicznej... Cyferkami i ilością ramu to się chyba tylko gimnazjaliści podniecają, a faktem jest, że we wszystkich benchmarkach ten dwurdzeniowy Apple A9 wyprzedza ośmiordzeniowe potwory od Quallcoma. W codziennym użytkowaniu też iOS jest szybszy. No i niewątpliwą zaletą jest to, że za 4 lata dalej będzie szybki, a dzisiejsze androidy... Wiadomo ;)

Odpowiedz

66. ~Wojtaszek
1

2016-03-20 08:29:34

#64: np. w 735 jest

Odpowiedz

65. ~ja
0

2016-03-20 06:18:49

*55 najpierw zainstaluj ten programik ktory jest w opisie,pierwsze wrazenia: Glowne zmiany to te w wygladzie ale wcale nie rewolucyjne,po prostu ladniej,niektore programy trzeba przeinstalowac na nowo,jedna bardzo istotna rzecz!:kopia danych z microsd i wyciagniecie jej przed instalka (na drugim tel mialem formatowanie) reszta info pozniej

Odpowiedz

64. ~Marek.
-2

2016-03-20 00:27:39

Ta dioda to najpierw musi byś w tym telefonie

Odpowiedz

63. ~Wojtaszek
1

2016-03-19 23:05:30

#50: No właśnie, dlaczego do q.nędzy nie uruchomią tej diody, to jedna z podstawowych funkcji - powiadomienie o nowym połączeniu, sms/''ie czy mailu. Windows bardzo powoli dochodzi do tego, co prezentował symbian, ale cały czas dojść nie może. Dla mnie glance screen jest niepotrzebny, o wiele lepsza jest migająca dioda.

Odpowiedz

62. ~
0

2016-03-19 12:41:26

szkoda, ze 635 tylko z 1GB

Odpowiedz

61. ~Marek.
0

2016-03-19 11:46:57

Orango nic nie idzie mam NJU czyli Orange tel. Lumia 640 LTE

Odpowiedz

60. ~-----------
0

2016-03-19 10:05:54

Czy Orange przepuściło już aktualizacje Win 10 ?

Odpowiedz

59. motov3
0

2016-03-19 09:54:08

@54. Logiczne. Tyle tylko ze wez sobie przykladowo starsza Nokie Lumia 930, zrob zdjecie, wez iPhone 6s - zrob zdjecie i porownaj sobie reka w reke, to ci mina zrzednie. Flagowiec z Nokii sprzed 2 lat robi pod tym wzgledem miazge z iPhone6s. Tak byc chyba nie powinno, jesli ktos kupuje smartfon za 3500zl, prawda ? I nie zgodze sie ze to masowka. Bo jednak masowo to ludzie korzystaja z urzadzen na Androidzie bo sa sporo tansze. Na Apple moze sobie pozwolic niewiele osob, a czesto i te co moga - okupuja to jakimis wyrzeczeniami. Raptem moze z 10% uzytkownikow w PL Apple-a to ludzie ktorych stac nie na jedna, a na wiele takich sluchawek jednoczesnie. :)

Odpowiedz

58. ~Kris
0

2016-03-18 21:40:44

Nie wiem jak u Was, ale u mnie aktualizacja trwa pół dnia. Aktualizacja Andka przy Windowsie to mrugnięcie okiem. Porażka ten Windows. Na czas aktualizacji lepiej mieć drugi telefon bo podczas instalacji nikt do nas się nie dodzwoni.

Odpowiedz