DAJ CYNK

Pajacyki, czyli z jakim telefonem iść na randkę

01.02.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4998

Ważne 0

0

Ostatnie badania serwisu randkowego Match.com są bardzo zaskakujące. Wynika z nich, że użytkownicy telefonów z Androidem mają największe szanse na seks na pierwszej randce.

Ostatnie badania serwisu randkowego Match.com są bardzo zaskakujące. Wynika z nich, że użytkownicy telefonów z Androidem mają największe szanse na seks na pierwszej randce.

62% użytkowników serwisu legitymujących się jako posiadacze smartfonów z Androidem uprawiało seks na pierwszej randce. Dla porównania, udaje się to 57% użytkowników iPhone'ów i 48% użytkowników smartfonów BlackBerry. Użytkownicy Androida są przy tym najmniej wierni - 55% z nich liczy tylko na jedną noc.

Użytkownicy smartfonów BlackBerry są najbardziej romantyczni - aż 67% z nich zakochało się od pierwszego wejrzenia. Z drugiej strony, to również oni piją najwięcej alkoholu - aż 72% z nich upija się na pierwszej randce.

Posiadacze iPhone'ów mogą poszczycić się największą skutecznością w oddzwanianiu nowo poznanych osób. Na telefon czekają zwykle 1 dzień od pierwszego spotkania. Użytkownicy Androida i BlackBerry czekać muszą średnio 2-3 dni. To również użytkownicy iPhone'ów mają największe szanse na romans w pracy - co czwarty użytkownik przyznał się do takowego w ciągu ostatnich 5 lat.

Źródło tekstu: Match.com

Komentarze
Zaloguj się
54. ~
-1

2012-02-03 09:32:47

ile razy byście moje posty nie usunęli, to nie zmienia to faktu, że tą wiadomością zaniżacie poziom do brukowców typu "fakty i mity"

Odpowiedz

53. ~theLux
0

2012-02-02 16:14:25

chyba raczej użytkownicy androida to najwieksi.. fantaści :-D

Odpowiedz

52. ~ABP
0

2012-02-02 11:21:07

Założę się, że seks na pierwszej randce również częściej zdarza się tym co jeżdżą autobusem lub metrem, niż tym, którzy są wożeni nowym bentleyem czy RR przez kierowcę. Czy z tego wynika, że powinni zamienić swoje limuzyny na transport zbiorowy? Wyniki bez sensu, opublikowane tylko po to, żeby zrobił się szum o autorach. Pewnie jest tak, że telefony z Androidem są dużo bardziej popularne wśród nastolatków lub studentów, a inne, na przykład BB, wśród starszych ludzi, stąd inne zachowania, także seksualne tych grup.

Odpowiedz

51. ~jerry
0

2012-02-02 10:32:44

to ja z moja służbowa wysłużoną Nokia E52 nie mam szans? Miłe Panie a co zrobicie jak po upojnym weekendzie (człek się zapomni na całego i ładowarki) będziecie chciały zadzwonić a tu smartfon klapa bez prądu. E52 jest w tej materii baardzo wytrzymała ;) Liczy się długodystansowość prawda?

Odpowiedz

50. ~Eric
0

2012-02-02 01:02:49

~chipo, cóż za wnikliwa, złożona i obszerna analiza psychologii i zachowań użytkowników telefonów z androidem ha ha ha ha ha Nawiązując do twojego stylu z początku wypowiedzi wypda ci powiedzieć: idź dzieciaku do spania jak dorośli późną porą rozmawiają na tematy związane z seksem :)

Odpowiedz

49. ~chipo
0

2012-02-02 00:44:31

drodzy nastolatkowie, synowie Onana. Tu nie chodzi o to, że panna widząc tel z androidem wskakuje natychmiast do łożka. Chodzi tu raczej o dużą otwartosc i łatwosc w nawiązywaniu kontaktow, przez użytkownikow androida. Co do ich wiernosci też nie można miec specjalnych oczekiwan, bo dokładnie tak samo traktują oni instalowane aplikacje z marketu. Dzien zabawy i do kosza :d

Odpowiedz

48. ~Żak
0

2012-02-02 00:25:17

@47.: Jeśli panna trafi na faceta inteligentnego, pewnego siebie, elokwentnego, z poczuciem humoru, czy też umiejącego czytać ze zrozumieniem (np. taki tekst: "...tylko dlatego, że masz taki, a nie inny telefon") to nie potrzeba żadnego telefonu żeby ją poderwać, a nawet później uwieść - przecież od początku takie tezy właśnie tu promuję :-) Jeśli natomiast jesteś dla kobiety kimś obcym i nie zdążyłeś zrobić na niej wystarczająco pozytywnego wrażenia to na 99,99% delikatnie mówiąc nie będzie zadowolona jeśli zaczniesz ją obmacywać w okolicach intymnych! No może na pewno nie dostaniesz w pysk - możesz na przykład dostać kopa w krocze ;-p

Odpowiedz

47. andruszka82
0

2012-02-02 00:11:28

@Żak a po co pokazywac jaki kolwiek telefon? chyba ze masz taka potrzebe sie pochwalic.. pewnie ze jak odrazu dziewczyne zlapiesz tu i owdzie to dostaniesz w pysk (ok 60% przypadkow) ale czasami wystarczy chwile odczekac i zajac ja intelektualna rozmowa by sama z niecierpliwoscia tego chciala.. i o ile samochod czy mieszkanie moze w tym pomoc o tyle napewno nie to jaki mamy telefon (poza przypadkami gdy facet jej obieca go za bycie mila..) ale to juz raczej nie jest randka

Odpowiedz

46. ~Żak
0

2012-02-02 00:09:33

@44.: Jeśli nawet trafi się taka frajerka, która poleci na zwykłego iPhone to może zdarzyć się tak, że gościu wydał na ten telefon długo ciułane grosze i nie stać go było na schludne ubranie, nowe buty, dezodorant, a pannę zamiast do restauracji zaprasza do jakiegoś fast food-a na hamburgery po 3 zł - Jak myślisz co mu w takiej sytuacjo pomoże iPhone w wyrwaniu tej panny?!

Odpowiedz

45. ~Żak
0

2012-02-01 23:50:20

@44.: No już nie przesadzaj z tym komunikowaniem bogactwa, czy statusu społecznego za pomocą telefonu! A tym bardziej jeśli jest to zwykły iPhone 4S, czy któryś z droższych smartfonów z Android OS, czy Windows Phone - każdy z nich można kupić bez wiązania się operatorem za jedną pensję podrzędnego pracownika jakiejś korporacji, czy nawet średniej firmy. A biorąc któryś z nich w abonamencie od operatora można go mieć za naprawdę niewielką (żeby nie powiedzieć śmieszną) sumę PLN-ów! Nawet jak się jest całkiem biednym to można wzorem chińczyków sprzedać nerkę, albo dziewictwo... ;-) No chyba, że tym telefonem, którym komunikuje się swoje bogactwo będzie przynajmniej złota Nokia ORO, a już szczególnie takie luksusowe i bajecznie drogie telefony jak Vertu Signature Python (w cenie luksusowej limuzyny), czy Vertu Signature Cobra (w cenie willi z basenem) - przy nich wszystkie iPhone-y i topowe smartfony z Androidem to "tanie zabaweczki dla plebsu". ;-)

Odpowiedz

44. ~
0

2012-02-01 23:11:17

42. Ja się nie mylę.. ot, przeczytałeś to zbyt dokładnie :-p Fon jej do niczego i z wibracją, fon jej komunikuje bez dzwonienia, (ewent.może ściemniać) że trafiła na kogoś z kasą. I tyle jej do szczęścia potrzeba.

Odpowiedz

43. ~
0

2012-02-01 23:06:29

41. Nooo.. Taaak.. Tylko pierw pokazuj coś innego, a nie od razu do prądu. Bo jak odwrotnie, to ładowarka będzie rdzewieć! ;-D

Odpowiedz

42. ~Żak
0

2012-02-01 23:04:36

@40. Mylisz się! Jeśli już trafi się totalna materialistka to poleci na kasę, bo będzie z tego miała najwięcej korzyści dla siebie. Poleci też ewentualnie na wypasiony samochód, bo również na tym skorzysta i na przykład będzie wożona w luksusowych warunkach... ale co jej po telefonie takiego gościa?! No chyba, że jest on impotentem, a w tym telefonie ma mocną wibrację ;-D

Odpowiedz

41. ~jack
0

2012-02-01 22:59:44

NO TAK! DZIĘKI! CHODZI O ABY OPRÓCZ NOKII 3310 POKAZAĆ DUUUŻĄ ŁADOWARKĘ DO ŁADOWANIA, TAK? ;)

Odpowiedz