DAJ CYNK

Pajacyki: awaryjne lądowanie przez niewiernego męża

10.11.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4715

Ważne 2

5

Samolot linii Qatar Airways musiał wylądować z powodu awantury na pokładzie. Żona odblokowała telefon odciskiem palca śpiącego męża.



Samolot linii Qatar Airways musiał wylądować z powodu awantury na pokładzie. Żona odblokowała telefon odciskiem palca śpiącego męża.

Jeśli myślicie, że blokada smartfonu odciskiem palca to wystarczająca zabezpieczenie, to jesteście w ogromnym błędzie. Sytuacja miała miejsce w samolocie lecącym z Doha w Katarze na Bali (Indonezja). Na pokładzie znajdowało się m.in. małżeństwo z dzieckiem. I nagle spokój lotu zakłóciła awantura i żona bijąca męża. Kobieta była w takim stanie, że obsługa samolotu nie potrafiła jej uspokoić i maszyna musiała awaryjnie lądować. Nie wiadomo co w tym czasie działo się z dzieckiem.

Jak się okazało żona odblokowała smartfon śpiącego męża jego palcem i znalazła dowody niewierności. Resztę historii już znacie...

Jakie z tego wnioski? Smartfony blokujemy kodem PIN, zdecydowanie!

Źródło tekstu: theguardian; wł

Komentarze
Zaloguj się
19. ~
0

2017-11-13 21:20:48

@18 za takie rzeczy odpowiedzialność ponosi kapitan

Odpowiedz

18. ~
0

2017-11-10 18:12:38

Nie mogła tego zrobić przed wylotem? teraz przyjdzie jej zapłacić za koszty lądowania.... Przewoźnik jeszce policzy za awanturę na pokładzie... tak z ciekawości gdzie samolot wylądował? i co się stało z tą panią i jej rodziną, bo panią chyba musieli wysadzić na tym lotnisku

Odpowiedz

17. ~kwicol
0

2017-11-10 16:58:47

@SweezyW blokowaniu pinem chodzi o to, że nikt nie odblokuje telefonu w trakcie Twojego braku świadomości.I np, masz świetnie zabezpieczoną aplikację bankową odciskiem palca i przelew też potwierdasz odciskiem palca.Krótko mówiąc, danych wrażliwych odciskiem nie zabezpieczajmy :-D

Odpowiedz

16. ~Znafca
0

2017-11-10 15:59:55

A mój kumpel proponuje mi oficjalnie zamianę żon. Pewnie ma telefon blokowany palcem.

Odpowiedz

15. ~pabloki
0

2017-11-10 15:23:45

lepiej niech mi wlo napisze które sa "te drugie" dopłaty w rlah.ta niewiernosc chyba polegała na zdjęciu z koleżanką z pracy.

Odpowiedz

14. ~THE-SQUARE
0

2017-11-10 14:36:47

"awaryjne lądowanie przez niewiernego męża"Tytuł tak napisany, że w pierwszej chwili myślałem, że ten niewierny mąż był pilotem, który wylądował.

Odpowiedz

13. ~jabbar1962
0

2017-11-10 13:31:12

Lądowanie awaryjne- Lądowanie awaryjne to takie, które nie było planowane. Nie chodzi o zaistniałą awarie lecz o zmianę planu lotu poprzez dodanie punktu lądowania. BTW nie macie już o co się spierac ?

Odpowiedz

12. telebolo
0

2017-11-10 12:53:54

współczuję załodze i współpasażerom... już dziecko drące ryja może wkurzyć na pokładzie a co dopiero awantura

Odpowiedz

11. ~
2

2017-11-10 12:06:56

Wnioski? Nie zdradzaj żony...

Odpowiedz

10. ~
-1

2017-11-10 12:04:30

@9 zaraz ja cie ożywie

Odpowiedz

2017-11-10 11:39:45

MB bo awaryjne lepiej brzmi w mediach. Nic tak nie ożywia akcji jak kilka trupów

Odpowiedz

8. ~
-2

2017-11-10 11:33:39

@6/7 nie wymadrzaj się

Odpowiedz

7. ~MB
0

2017-11-10 11:28:21

Jeszcze jedno małe sprostowanie. Sama zła pogoda sama w sobie nie powoduje konieczności zgłaszania sytuacji awaryjnej lecz skutki które spowodowała (np. uszkodzenie samolotu przez grad lub konieczność przekierowania na inne lotnisko które skutkuje przekroczeniem minimów zapasu paliwa)

Odpowiedz

6. ~MB
0

2017-11-10 11:22:57

Jedna zasadnicza uwaga. Nie było to awaryjne lądowanie gdyż nie było żadnej awarii samolotu, złych warunków pogodowych itd lecz ze względu na zachowanie pasażerki samolot wylądował wg. normalnej procedury wy wysadzić ja z samolotu.Tak samo bardzo często mylone przez media lądowanie MEDICAL czyli wysadzenie chorego pasażera nie jest lądowaniem awaryjnym.

Odpowiedz

5. ~Hotelarz
-2

2017-11-10 10:54:09

Zabezpieczenia powinny być na narządy płciowe a nie odcisk palca wtedy żadna zdrada nie wyjdzie na jaw.

Odpowiedz