DAJ CYNK

Nowe miejscowości na mapie zasięgu 4G LTE sieci Play

05.06.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8801

Ważne 17

7

W zasięgu 4G LTE Playa znajduje się 2067 miejscowości powyżej 1000 mieszkańców (w tym 391 miast powyżej 10000 mieszkańców), natomiast fioletowy LTE Ultra trafia do 1597 miejscowości powyżej 1000 mieszkańców i 381 miast.



W zasięgu 4G LTE Playa znajduje się 2067 miejscowości powyżej 1000 mieszkańców (w tym 391 miast powyżej 10000 mieszkańców), natomiast fioletowy LTE Ultra trafia do 1597 miejscowości powyżej 1000 mieszkańców i 381 miast.

Zasięg LTE sieci Play trafił do 11 nowych miejscowości, natomiast LTE Ultra do dziewięciu. Ich listy prezentujemy w tabelach poniżej.

Lista miejscowości z siecią LTE (powyżej 1000 mieszkańców):

miejscowość powiat województwo
Mieszkowice gryfiński Zachodniopomorskie
Psary będziński Śląskie
Narol lubaczowski Podkarpackie
Kochcice lubliniecki Śląskie
Jabłoń parczewski Lubelskie
Gruczno świecki Kujawsko-Pomorskie
Otyń nowosolski Lubuskie
Starcza częstochowski Śląskie
Żabi Róg ostródzki Warmińsko-Mazurskie
Sadlinki kwidzyński Pomorskie
Kamińsk bartoszycki Warmińsko-Mazurskie

Lista miejscowości z siecią LTE Ultra (powyżej 1000 mieszkańców):

miejscowość powiat województwo
Mieszkowice gryfiński Zachodniopomorskie
Dębnica Kaszubska słupski Pomorskie
Jeziorany olsztyński Warmińsko-Mazurskie
Lubień myślenicki Małopolskie
Waksmund nowotarski Małopolskie
Jutrosin rawicki Wielkopolskie
Chocz pleszewski Wielkopolskie
Jabłoń parczewski Lubelskie
Gruczno świecki Kujawsko-Pomorskie

Zobacz: Play ma 6000 stacji BTS

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
44. ~
2

2018-07-04 12:36:56

43 - są dodatkowo 3 zasięgi alternatywne, a takie rozwiązanie jest tylko w Play.

Odpowiedz

43. ~PL06
-2

2018-07-04 06:51:54

A na trasach dalej brak zasięgu Play....

Odpowiedz

42. iphoneski
2

2018-07-03 20:43:47

@41 oczywiście, że tak. Ale oni czasem dowieszają się na szybko a potem stawiają obok swój maszt, było o tym na forum kiedyś. Napisałem o gratach N na play żeby pokazać, że play o tym informuje, a reszta nie.

Odpowiedz

41. ~
0

2018-07-03 20:32:08

@32 I odwrotnie. PLay dowiesza się do stacji N! Inaczej nie miałby takiego tempa

Odpowiedz

40. wlo
-2

2018-07-03 15:53:45

toms... nie brnij ;-) Bo nie o to chodzi...Ciebie pewnie nie interesuje poziom kultury w państwie - bo nie sądzę byś przejmował się czy ludzie przeczytali chociaż jeden tom Trylogii?

Odpowiedz

39. toms
0

2018-07-03 12:47:34

wlo - a wzrost gospodarczy Cię też nie interesuje? Bo przecież liczy się to, co mam na koncie i co mogę kupić w sklepie. Reszta jest nieważna? :-)

Odpowiedz

38. ~Pablosox123
-2

2018-07-03 12:33:17

I z czym do ludzi badziewny Play.Kolejny raz napisze w Warszawie w *** nadajnukow i lte na poziomie 10 a nawet mniej mb.Na obrzeżach wawy jedna kreska i kte 1 mb a na h+ 3 mb.Jakies nieporozumienie.

Odpowiedz

37. iphoneski
0

2018-07-03 12:00:53

@wlo Ale to, że ciebie nie interesuje nie oznacza, że nie może interesować innych. Mnie to akurat interesuje. A skoro ludzie pisali do rzecznika, że chcą takie wpisy to oznacza, że nie jestem sam. To tak samo jak teraz z mundialem. Nie wszyscy to oglądają, ale jest jakaś grupa ludzi, która śledzi każdy mecz.

Odpowiedz

36. wlo
0

2018-07-03 11:49:57

iphoneski - tyle, ze mnie jako użytkownika jakoś mniej interesuje to czy 400 km ode mnie jakieś inwestycje idą czy nie...Jeśli u mnie działa... Mogę - jak toms - wymagać, czy oczekiwać, że będzie lepiej działało - szybciej, z więkzą przepustowością itd. Tylko znowu - co kogoś kto w białej plamie funkcjonuje obchodzi czy ja w ogóle mam zasięg?

Odpowiedz

35. iphoneski
1

2018-07-03 11:33:18

@34 Może i ludzie z tej dziury wiedzą, ale mnie jako użytkownika interesuje czy operator, któremu płacę robi coś czy nie za bardzo.

Odpowiedz

34. wlo
-1

2018-07-03 11:25:33

toms (30) - dla mnie to akurat pierdoły ;-)Wszytko się zgadza, tyle, ze jeśli komuś zależy, korzysta już z oferty mającej - większą przpustowość, szybszy internet...Poza tym... To czy gdzieś zasięg w nowym paśmie się pojawi, widać przecież na telefonie...Kto z "normalnych" użytkowników śledzi te komunikaty?iphoneski - i dobrze. Tyle, że w "dziurze" gdzie wcześniej nie było nic, albo na dach stodoły trzeba było wchodzić, zęby coś złapać, wszyscy wiedzą, ze nowa wieża stoi. I wiedzą czyja to jest wieża ;-)

Odpowiedz

33. ~
0

2018-07-03 11:24:18

@31 z tymi tekstami to do sąsiadów co blokują wszelkie inwestycje w stacje.

Odpowiedz

32. iphoneski
2

2018-07-03 11:18:57

@wlo Play wydaje komunikaty, bo klienci sami o nie prosili. A skoro ludzie tego chcieli to teraz, gdy budowa ruszyła bo jest cieplej i można robić to są takie komunikaty wydawane. Poza tym moim zdaniem problemem nie jest to, że play wydaje tylko to, że konkurencja tego nie robi. Bo gdy play postawi nadajnik w jakiejś dziurze to N często dowiesza tam swoje graty i robi zasięg.

Odpowiedz

31. ~mm
0

2018-07-03 10:44:51

W Krakowie jakoś nie widać żeby się poprawiło. Wręcz przeciwnie. Nowe bloki wybudowane to się zasięg pogorszył.

Odpowiedz

30. toms
2

2018-07-03 10:08:58

To nie są pierdoły. Każdy jeden BTS to lepszy zasięg, większa przepustowość, szybszy internet, większa możliwość rozwoju na terenie objętym zasięgiem działania nadajnika. Tak to widzę.

Odpowiedz