DAJ CYNK

Malezja nie boi się Huaweia. Chińska firma podpisała porozumienie z Maxis na rzecz przyspieszenia wdrożenia 5G

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Targi MWC 2019 to nie tylko doskonałe miejsce do zaprezentowania nowości z mobilnego świata, ale także okazja do zawarcia nowych umów. Porozumienie zawarte między firmami Huawei i Maxis ma przyspieszyć wdrażanie technologii 5G w Malezji.

W imieniu Maxis porozumienie podpisali Gokhan Ogut - desygnowany CEO (chief executive officer) oraz Morten Bangsgaard - CTO (chief technology officer). Ze strony Huaweia byli to Guo Ping - Rotating Chairman, Jeffery Liu -  President of Southern Pacific Region oraz Michael Yuan - CEO Huawei w Malezji.

- Maxis już dawno rozpoczął swoją podróż 5G. Obecnie skupiamy się na testowaniu technologii w terenie, inwestycjach i rozwoju naszej infrastruktury sieciowej, aby być gotowym na przyszłość, w której inteligentne rozwiązania będą częścią codziennego życia. Cieszymy się, że dzięki współpracy w ramach testów 5G z Huawei, który jest światowym liderem w dziedzinie technologii i naszym długoletnim partnerem, możemy być pionierem we wprowadzaniu najnowszych technologii do Malezji. Maxis utrzymuje pozycję lidera w Malezji w dziedzinie szybkości, jakości i wydajności sieci oraz chce dostarczać w przyszłości najlepsze innowacje z obszaru 5G zarówno dla konsumentów, jak i przedsiębiorstw.

- powiedział Gokhan Ogut, desygnowany CEO Maxis.

- Chcielibyśmy podziękować Maxis za lata zaufania i wsparcia. Rozwój 5G wymaga współpracy wszystkich partnerów, którzy pracują razem, aby wspólnie wprowadzać innowacje. Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc podpisać porozumienie z Maxis, które pokazuje zaangażowanie obu firm w tworzenie przyszłości 5G w Malezji. Jako wiodący globalny dostawca infrastruktury ICT, Huawei jest zaangażowany w pomoc firmie Maxis w rozszerzaniu jej działalności i znajdowaniu dróg do dalszego rozwoju dzięki naszym kompleksowym, uproszczonym rozwiązaniom 5G dla różnych scenariuszy. Do tej pory podpisaliśmy ponad 30 umów handlowych w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie oraz dostarczyliśmy ponad 40 tysięcy stacji bazowych 5G.

– powiedział Michael Yuan, CEO Huawei w Malezji.

Zobacz: 5G Simplified Solution - pomysł Huaweia na tańsze wdrażanie sieci nowej generacji
Zobacz: Huawei P30 Pro pokazany podczas targów Mobile World Congress
Zobacz: Huawei Mate X w obiektywie TELEPOLIS - tak wygląda najładniejszy obecnie składany smartfon

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Huawei

Przewiń w dół do następnego wpisu