DAJ CYNK

JIMEK będzie promował ofertę Play Next. Radzimir Dębski został nowym ambasadorem marki

16.11.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5503

Ważne 1

0

JIMEK, czyli Radzimir Dębski, to polski artysta, który łączy muzykę klasyczną z nowoczesnymi brzmieniami. Muzyk został ambasadorem fioletowej marki i w najnowszej kampanii będzie promował wprowadzoną niedawno ofertę Play Next.

JIMEK wygrał w 2012 roku konkurs na remiks piosenki Beyoncé, co przyniosło mu sławę sięgającą poza granice Polski. Zwycięska kompozycja trafiła na płytę i sprzedała się w kilku milionach kopii. Pokazała też, jakim artystą jest Radzimir Dębski, który łamie muzyczne kanony oraz łączy muzykę klasyczną z elementami nowoczesnymi. Innowacyjne podejście do muzyki zapewniło Jimkowi popularność i uznanie osób z branży. Jednym z przykładów wydarzeń z udziałem artysty był “Hip - Hop History Orchestrated by JIMEK” w 2015 roku - wydarzenie, w którym połączono klasykę z nowoczesną formą, a utwory były grane przez Narodową Orkiestrę Symfoniczną Polskiego Radia w Katowicach w 2015 roku. W bieżącym roku artysta otrzymał nagrodę Polskiej Akademii FIlmowej Orły 2018 za muzykę do filmu “Sztuka Kochania”.

Operator sieci Play chwali się, że w podobny sposób przygotował ofertę Play Next, która łączy tradycyjne usługi telekomunikacyjne z nowoczesną formą, dając swoim użytkownikom dużą swobodę. Nowa oferta fioletowych kierowana jest przede wszystkim do osób, cenią sobie prostotę działania, przejrzyste warunki, minimum formalności oraz jak największą oszczędność czasu.

Naturalną konsekwencją opisanych wyżej zdarzeń stało się nawiązanie współpracy pomiędzy operatorem sieci Play i Jimkiem oraz stworzenie spotu reklamującego ofertę Play Next z jego autorską muzyką.

- Kiedy dowiedziałem się, że istnieje coś, co nazywa się Play NEXT, to już się uśmiechnąłem. Potem dowiedziałem się, że zostało to stworzone dla ludzi, dla których najważniejsza jest wolność wyboru, brak zobowiązań, bogactwo opcji. W tej samej chwili ten kawałek w mojej głowie jakby... skomponował się sam. Wiedziałem że chcę zabrać słuchacza w podróż po światach muzycznych, zrobić przeciąg, zrobić paręnaście kawałków w jednym kawałku, coś co wciąga przy każdym kolejnym przesłuchaniu.  Także niezły kosmos, wszyscy przecierali oczy ze zdziwienia, bo nie ma takiej muzyki gdzie te wszystkie rzeczy występują obok siebie. I to co dla mnie jest tym co definiuje współczesny świat - wszystkie te kawałki, każdy z innego świata, na koniec zsamplowałem i zmiksowalem na telefonie. Pod jednym przyciskiem miałem nagle kilkanaście, parędziesiąt instrumentów i mogłem zrobić z nimi wszystko i miksowalem je razem jak mozaikę - powiedział Jimek.

Zobacz: Play Next - nowa oferta dostępna w aplikacji mobilnej
Zobacz: Tymczasem w Play Next... drożej. Zmiana warunków promocji dla przenoszących numer
Zobacz: Wyniki P4 po 3Q2018 - sieć Play chwali się 15 mln klientów

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się