DAJ CYNK

Play Next - nowa oferta dostępna w aplikacji mobilnej

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 18330

Play Next to nowa oferta dostępna i w pełni obsługiwana w aplikacji mobilnej. Wygląda jak reinkarnacja Folx-a.

W ramach oferty Play Next za pomocą aplikacji wykupujemy subskrpycję, która w opcji podstawowej kosztuje nas 45 zł miesięcznie. W ramach abonamentu dostępne są nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, 50 GB Internetu i pakiet roamingowy.

45 zł to sporo jak na polskie realia i mistrzów prepaida za 5 zł miesięcznie, ale można ją w prosty sposób obniżyć. Za przeniesienie numeru dostajemy pół roku abonamentu za darmo. Dodatkowo za polecenie znajomego abonament jest obniżany do złotówki dla nas i osoby poleconej. W ten sposób polecając kolejne osoby można w nieskończoność płacić złotówkę miesięcznie.

W ofercie nie płacimy faktur, wszystkie należności są pobierane z przypisanej do aplikacji karty płatniczej. Jeśli chcielibyśmy skorzystać z dodatkowo płatnych usług, typu SMS-y premium, to jest to możliwe dopiero po doładowaniu wirtualnej skarbonki, z której są pobierane opłaty za tego typu usługi.

Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie oferty.

Mechanizm działania jest taki sam jak w przypadku operatora Folx. Ciężko się temu dziwić, w końcu tworzą ją te same osoby,

Oferta jest dostępna od dzisiaj, aplikację już można pobrać z App Store lub Google Play. Proces zmówienia karty wygląda następująco:

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu