DAJ CYNK

IFA 2020 otwarte tylko dla dziennikarzy

Dodane przez: Isand

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2768

IFA Berlin

Dobra nowina dotarła do nas z Niemiec. Tegoroczne targi IFA jednak się odbędą. Będą one z oczywistych przyczyn wyglądały jednak zupełnie inaczej niż zwykle.

Z powodu koronawirusa odwołano już naprawdę dużo imprez masowych. Już na samym początku epidemia doprowadziła do odwołania targów MWC w Barcelonie, a niedługo później ten sam los spotkał katowickie Intel Extreme Masters. Niepewny był los nadchodzących berlińskich targów IFA. Poprzednie doniesienia mówiły, że nie odbędą się wcale, a powodem miał być fakt, że władze Berlina zakazały imprez masowych, w których bierze udział więcej niż 5 tysięcy osób. Okazuje się jednak, ze targi się odbędą, choć będzie to nieco zmieniona forma.

Samo trzydniowe wydarzenie zostanie rozbite na cztery części, gdzie w każdej będzie mogło wziąć udział maksymalnie tysiąc osób. Równocześnie wstęp na teren IFA będą mieli tylko zaproszeni dziennikarze i sami wystawcy. Na terenie imprezy będą też ludzie nadzorujący utrzymywanie higieny i dystansu pomiędzy uczestnikami.

Zobacz IFA 2020 nie będzie. Berlińskie targi przeniosą się online
Zobacz YouTube weźmie się za kłamstwa na temat 5G i koronawirusa

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: gsmarena

Przewiń w dół do następnego wpisu