DAJ CYNK

Idea: nowości w ofercie "Złap potrójną okazję"

14.09.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1108

Ważne 0

0

Z dniem 13 września 2004r. w ramach oferty promocyjnej "Złap Potrójną Okazję" będą dostępne nowe telefony, które klient będzie mógł kupić z planem NIO 30-240 po standardowej cenie zgodnej z obowiązującym cennikiem.

Z dniem 13 września 2004r. w ramach oferty promocyjnej "Złap Potrójną Okazję" będą dostępne nowe telefony, które klient będzie mógł kupić z planem NIO 30-240 po standardowej cenie zgodnej z obowiązującym cennikiem. Będą to następujące modele:

- Motorola C350,
- Nokia 3410,
- Siemens A52,
- Siemens C60,
- Sagem MYX-5M
- Alcatel OT735

Przedmiot promocji:
1. W ramach Promocji Abonent ma prawo do aktywowania numeru abonenckiego na warunkach szczególnych tj.:
a.) jeżeli w momencie zawarcia umowy Abonent wybrał paln taryfowy Nowa Idea Optima 30 – promocyjna oplata aktywacyjna wynosi 50 zł (61 zł z VAT)
b.) jeżeli w momencie zawarcia umowy Abonent wybrał plan taryfowy Nowa Idea Optima 60, 90, 120 lub 240 – aktywacja jest bezpłatna
2. Każdy klient, który kupi dowolny telefon w ramach niniejszej oferty wraz z planem NIO 30-240 i podpisze umowę na 24 m-ce, otrzyma:
- 50% rabatu na abonament przez okres 12 miesięcy
- bezpłatne sekundowe naliczanie od początku rozmowy przez 12 miesięcy

Źródło tekstu: Idea

Komentarze
Zaloguj się
7. ~Robert
0

2004-09-15 16:13:00

na pewno bedzie to oplata jednorazowa (taki zapis widnieje w ustawie, ale takze w ustawie stoi, ze oplata ta nie moze zniechecic zainteresowanych do tej uslugi - ale tyle teoria, w praktyce - op moze ustalic zaporową cene...). A najelpiej by bylo tak, że abonent nic nie płaci za zmianę opa, tylko płaci op, do którego przychodzimy (bo w końcu pozyskał nowego klienta). To by miało nawet ręce i nogi, bo przecież abonenci na pewno by migrowali zarówno z ery do idei, jak i z idei do ery :) ).

Odpowiedz

6. ~marionetti
0

2004-09-15 15:23:00

hehe - operatorzy celowo nie włączyli jeszcze tej usługi (pewnie ze względu na dużą migracje abonentów - wtedy byłaby jeszcze większa)- chociaż to jest niezgodne z prawem. Swoja droga ciekawe ile to będzie kosztować czy np .jednorazowo 100 PLN czy mięsięcznie powiedzmy 10? - wolalbym ta pierwsza opcję

Odpowiedz

5. ~Robert
0

2004-09-15 09:46:00

Ehh, kosz takiej migracji pewnie będzie spory, bo jestem pewien, że większość osób, którym kończy się umowa - na pewno nie przedłuży umowy na kolejne 2 lata w zamian za jakieś badziewie...

Odpowiedz

4. ~danter
0

2004-09-15 00:20:00

Oh, gosh, to co zrobiła idea to przeciez smieszne. to jest promocja? to jest kibel. poza tym nie martwmy sie wszyscy, niedługo, tylko kiedy?, będziemy mogli sobie zmieniać operatorów bez zmiany numeru. czekam. z idea umowa konczy mi sie za 3 miechy i nie przedłuże....heja mnie czeka:)

Odpowiedz

3. ~Robert
0

2004-09-14 23:08:00

no właśnie, proponują np. SE t630, imho bardzo fajny telefon i fajne zniżki. Mi umowa z ideą kończy się za 1,5 miesiąca - na razie nic mi jeszcze nie zaproponowali, ale jedno wiem na pewno - z pewnością nie podpiszę kolejnej umowy na 24 miechy - warunki u innych opów zbyt często się zmieniają na plus, aby wiązać się z jedną siecią aż na 24 miechy. Na szczęście nie zależy mi na nowym telefonie , w to miejsce wolę dostać jakieś bonusy - np. minuty i sekudne PRO przy umowe na 12 miesięcy. Ostatecznie zostane przy umowie na czas nieokreślony :) Niestety przywiązałem się do swojego numeru, a rozdanie nowego znajomym raczej nie wchodzi w grę. No i usługi dodane są lepsze niż w prepaidzie (np. gprs, transmisję danych, fax...). Jeśli nie zależy ci na obecnym numerze - najlepiej po prostu przejść do ery, bo idea jak każdy op na naszym rynku ma GDZIEŚ swoich obecnych abonentów. A jeszcze lepiej - przenieść się do jakiegoś tak-taka czy heyah (jeśli Ci ósemki na początku nr nie przeszkadzają :P), ceny połączeń są niższe niż w abo, a takie coś jak sekundowe naliczanie - masz za friko (w abo w idei trzeba płacić 15 zyla na ms /sic!/).

Odpowiedz

2. ~Lope
0

2004-09-14 22:57:00

Era troche lepiej się postarała na swoje urodziny. A swoją droga zaproponujcie mi co mam zrobić, za 3 miesiące kończy mi się umowa z ideą.

Odpowiedz

1. ~Robert
0

2004-09-14 22:16:00

oł maj got ! co to za promocja ? i jeszcze na takich warunkach, śmiech na sali!

Odpowiedz