DAJ CYNK

Huawei organizuje wernisaż fotograficzny konkursu P30Challenge

17.07.2019

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5458

Ważne 0

0

W najbliższą sobotę, w sklepie Huawei Warszawa w Arkadii, odbędzie się wernisaż fotograficzny konkursu #P30Challenge. Zaprezentowane zostaną najlepsze, spośród ponad tysiąca zgłoszeń, zdjęcia wykonane za pomocą smartfonów Huawei. W czasie wydarzenia będzie można spotkać i porozmawiać o fotografii mobilnej z influencerami z Team Huawei, m.in. Jankesem, Karoliną Pisarek czy Natalią i Karoliną z kanału Szparagi na YouTube.

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 20 lipca. Poprowadzi je dziennikarz radiowy Jankes, a klienci odwiedzający Huawei Warszawa w Arkadii będą mieli okazję podziwiać fotografie jeszcze przez kolejny tydzień

Zobacz: Huawei wydał dużą aktualizację do P30 Pro
Zobacz: Ranking DxOMark ma nowego lidera - to Huawei P30 Pro

Wernisaż #P30Challenge wieńczy paromiesięczny projekt fotograficzny, zapoczątkowany przez Roberta Lewandowskiego, ambasadora marki Huawei w Polsce, który rzucił wyzwanie członkom #TeamHuawei. Robert Lewandowski w serii filmów wideo pokazał swoje ulubione miejsca w Monachium, a członków teamu poprosił o pokazanie pięknych miejsc w Paryżu. 

W kolejnym etapie zabawy influencerzy z #TeamHuawei, m. in. Sarsa, Karolina Pisarek, Jakob Kosel, Marta Wierzbicka, Damian Kordas, a także Natalia i Karolina, autorki kanału Szparagi na YouTube, mieli za zadanie pokazać bliskie ich sercom miejsca w Polsce i na świecie, takie, z którymi wiążą się ważne dla nich przeżycia i wspomnienia. Następnie influencerzy rzucili wyzwanie swoim fanom i zaprosili ich do udziału w konkursie na najciekawsze zdjęcia.

Zobacz: Huawei rusza z konkursem fotograficznym InFocus Awards 2019. Czekają atrakcyjne nagrody
Zobacz: Oppo Creators Awards - nowy konkurs dla miłośników fotografii mobilnej

Uczestnicy umieszczali fotografie na swoich profilach na Instagramie i oznaczali je hashtagiem #P30Challenge, a trzy najciekawsze prace zostały nagrodzone smartfonem Huawei P30 Pro, który zajmuje pierwsze miejsce w rankingu DxO Mark, opisującym najlepsze na świecie smartfony do fotografii mobilnej. 

Źródło zdjęć: Huawei

Źródło tekstu: informacja prasowa Huawei

Przewiń w dół do następnego wpisu