DAJ CYNK

#Zostańwdomu z UPC: nowości w ofercie VOD i kolejne okno otwarte

Dodane przez: msnet

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 21180

UPC #zostańwdomu nowości VOD okno otwarte

UPC przygotowało kolejne propozycje dla osób, które muszą zostać w domu. W ofercie UPC na żądanie pojawiły się nowe hity, a także nowy katalog filmów dostępnych za 5 zł. Abonenci telewizji cyfrowej mogą korzystać z kanałów udostępnionych w ramach okna otwartego.

Już 1 maja w ofercie UPC na żądanie pojawią się dwie polskie produkcje: "Jak poślubić milionera" oraz "Zenek". Poza nowościami, klienci będą mogli skorzystać ze specjalnie stworzonej kolekcji, w której znajdą kinowe klasyki w cenie 5 zł. Zbiór filmów będzie stale rozbudowywany, a na start fani filmowej rozrywki mogą skorzystać z dostępu do takich produkcji, jak "Zimna wojna" czy "Powidoki".

Zobacz: [Aktualizacja] Awaria UPC i Liberty Global – problem nie tylko w Polsce, także w innych krajach Europy
Zobacz: UPC Polska: treści z Horizon GO ze smartfonu bezpośrednio na telewizor

W ciągu najbliższych tygodni klienci UPC będą mogli cieszyć się również z odkodowanych kanałów oraz otwartych okien. Przez cały maj wszyscy abonenci zyskają dostęp do kanału premium CANAL+ Dokument, zarówno na dekoderach Horizon, jak i Mediabox odnaleźć go można na pozycji 80.

Dla najmłodszej widowni UPC udostępnia liczne kanały w ramach okna otwartego. Abonenci pakietów Start, Start HD oraz Select mogą bez ograniczeń korzystać z dostępu do kanałów Boomerang, Top Kids, Top Kids Jr, Disney Junior, CBeebies, Baby First TV oraz Da Vinci. Do końca maja w pakietach Start i Start HD dostępny będzie też kanał BBC Brit.

Zobacz: W kinach AMC nie będzie filmów Universal. „Trolle 2” za dobrze zarobiły w sieci
Zobacz: Netflix na majówkę zabierze nas w podróż. Lista nowości w maju 2020

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: UPC

Przewiń w dół do następnego wpisu