DAJ CYNK

UPC Polska: treści z Horizon GO ze smartfonu bezpośrednio na telewizor

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 19509

UPC Polska: treści z Horizon GO ze smartfonu bezpośrednio na telewizor

UPC Polska ponownie rozszerza możliwości platformy Horizon GO i wprowadza funkcję przesyłania treści z urządzeń mobilnych bezpośrednio na platformy wspierające rozwiązania Chromecast (Android) oraz Airplay (iOS).

Zobacz: UPC Polska: 22 nowe kanały w Horizon Go. W sumie: 157 kanałów

Użytkownicy platformy Horizon Go otrzymali kolejną funkcję zwiększającą wygodę korzystania z oferty rozrywki telewizyjnej. Od dziś mogą przesyłać treści z aplikacji mobilnej Horizon Go bezpośrednio na urządzenia wspierające rozwiązania Chromecast oraz Airplay

Zobacz: Play Now TV Box w promocji za 10 zł miesięcznie

Nowa funkcja przesyłania treści dostępna jest zarówno podczas oglądania programów telewizyjnych na żywo, jak i treści odtwarzanych poprzez opcję Replay TV, a także filmów dostępnych w oferty na żądanie. Aby z niej skorzystać, wystarczy podczas oglądania wybranej treści wybrać ikonę przesyłania na ekranie odtwarzacza urządzenia mobilnego.

Zobacz: UPC wprowadza Horizon GO dla Apple TV

Z Horizon Go można korzystać na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym iOS, Android, Windows, przez stronę internetową www.horizon.tv, a także na urządzeniach Android TV, Amazon Fire TV czy Apple TV.

Użytkownicy Horizon Go mają dostęp do oferty obejmującej 157 kanałów telewizyjnych (z tego 140 kanałów poza domem) oraz tysięcy filmów i seriali dostępnych na żądanie. Dodatkowo korzystanie z Replay TV pozwala im na powrót do wybranych treści do siedmiu dni wstecz.

Zobacz: Netflix po 1Q2020: dwa razy więcej nowych subskrybentów, niż oczekiwano
Zobacz: Netflix: #ZostańWDomu i oglądaj filmy dokumentalne za darmo

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: UPC Polska

Przewiń w dół do następnego wpisu