DAJ CYNK

Play: kanały TV Puls i PULS 2 dostępne w PLAY NOW

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 3222

Play: kanały TV Puls i PULS 2 dostępne w PLAY NOW

Play rozszerza pakiet Podstawowy PLAY NOW i PLAY NOW TV o dwa nowe kanały – TV Puls i PULS 2. Są one dostępne już od dzisiaj, dla wszystkich użytkowników telewizji operatora. 

Kanał TV Puls ma w swojej ofercie program dla całej rodziny, w tym codziennie o 20:00 i w weekendy emituje premierowe hity filmowe, światowe seriale,  animacje, dokumenty oraz produkcje własne. Proponuje także transmisje z największych ogólnopolskich wydarzeń artystycznych.

Zobacz: Netflix na pół roku za darmo z ofertą Play Now TV BOX

Z kolei PULS 2 to kanał, który szczególnie jest nastawiony na najmłodszych widzów i ich rodziców. Z początkiem marca br. zostało uruchomione na PULS 2 wielogodzinne pasmo Puls Kids, które prezentuje najlepsze światowe animacje. Jak podaje Play, dzięki temu PULS 2 w nadawanym paśmie pozostaje liderem oglądalności wśród dzieci w grupie wiekowej 4-12 lat. Z kolei codziennie po godzinie 20:00 PULS 2 zaprasza dorosłych widzów na polskie i zagraniczne seriale, programy rozrywkowe oraz filmy fabularne. 

Zobacz: Filmowe nowości w PLAY NOW na lipiec. Sport, filmy, seriale...

Jak oglądać nowe kanały w sieci Play?

PLAY NOW to platforma telewizyjna dostępna w aplikacjach mobilnych, urządzeniach Android TV, na playnow.pl oraz z dekoderem w ofercie PLAY NOW TV. Natomiast PLAY NOW TV to platforma streamingowa dająca dostęp do ponad 80 kanałów telewizyjnych oraz setek filmów, seriali, programów i bajek na żądanie w dowolnym miejscu i czasie. Dostępna jest na wielu urządzeniach, w tym na dekoderze PLAY NOW TV BOX, smartfonach, tabletach, laptopach, urządzeniach działających na systemie Android TV, a także na playnow.pl. Platforma działa również przez Google Cast. Klienci Play korzystają z usługi bez zużycia pakietów danych. 

Zobacz: Netflix na sierpień 2020 – zapowiedź nowości serialowych i filmowych
Zobacz: Aplikacja Premiery Canal+ dostępna dla urządzeń z systemem Android, iOS oraz Android TV
 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu