DAJ CYNK

Nowości w TV Online Vectry

Dodane przez: msnet

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 9141

Vectra, nowości w TV Online

TV Online to serwis i aplikacja mobilna Vectry z jesiennymi nowościami. Wśród nich znalazło się pięć nowych kanałów: HBO, HBO2, HBO3, Cinemax i Cinemax2. Vectra tym samym oferuje możliwość oglądania na urządzeniach mobilnych 143 kanałów w domu i 129 poza domem.

W ramach nowości, abonenci Vectry posiadający dostęp do kanałów: HBO, HBO2, HBO3, Cinemax i Cinemax2 na dekoderze, mogą oglądać te programy także w usłudze TV Online. Dodatkowo, w myśl hasła usługi „jak chcesz i kiedy chcesz”, użytkownicy serwisu i aplikacji mają do dyspozycji usługę Catch-up TV. Jest to funkcja umożliwiająca swobodne oglądanie programów emitowanych do 7 dni wstecz, na 47 kanałach.

Zobacz: Vectra ma nową, elastyczną ofertę, obejmującą wszystkie usługi operatora
Zobacz: Vectra wprowadza internet 2 Gb/s

- Naszym celem jest posiadanie najlepszej oferty TV Everywhere na polskim rynku. Dodanie nowych kanałów i funkcjonalności w usłudze TV Online ma ten cel mocno wspierać. Oferujemy obecnie najbogatszą ofertę programową wśród operatorów kablowych oraz szereg funkcjonalności, które mają zapewnić naszym Klientom swobodny, nowoczesny i intuicyjny dostęp do usługi. A to dopiero początek. Nieustannie pracujemy nad kolejnymi nowościach i udogodnieniami odpowiadającymi na potrzeby Klientów. Na początku przyszłego roku, nasz serwis i aplikacja mobilna, zostaną wzbogacone o atrakcyjną bibliotekę VOD.

- powiedział Tomasz Żurański, Prezes Zarządu Vectra S.A.

TV Online to również dodatkowe funkcjonalności, w tym odtwarzanie treści w 4K (w ofercie programowej TV Online znajduje się program Eleven Sports 1 4K), możliwość korzystania z usługi na dwóch różnych urządzeniach
jednocześnie, zlecenie nagrywania na dekodery, ustawienie przypomnienia o rozpoczynających się programach, nowoczesna wyszukiwarka, sprawny i szybki wybór programów oraz ochrona rodzicielska.

Serwis i aplikacja mobilna TV Online oferuje dostęp do programów telewizyjnych przez Internet w domu i poza domem, w tym również na terenie Unii Europejskiej. Dostęp do aplikacji jest bezpłatny i mogą z niego korzystać wszyscy klienci telewizji cyfrowej Vectry oraz usługi internetowej (stacjonarnej i mobilnej), którzy dodatkowo korzystają z pakietu HBO, CINEMAX lub ELEVEN.

Zobacz: Dlaczego Disney+ padł tuż po starcie? To efekt niespodziewanego sukcesu platformy
Zobacz: Seriale oglądamy taśmowo. Korzystają na tym platformy internetowe

Na Klientów, którzy nie posiadają jeszcze dostępu do HBO, HBO2, HBO3, Cinemax i Cinemax2 na dekoderze czeka promocyjna oferta Vectry. Pakiet HBO z dostępem do: HBO, HBO2, HBO3, HBO OD w VOD oraz HBO GO to koszt 9,99 zł przez pierwsze 4 miesiące i 19,99 zł w kolejnych przy umowie na 12 miesięcy. Z kolei za pakiet dwóch kanałów Cinemax przy umowie bez zobowiązania abonenci zapłacą 10 zł miesięcznie. Kanały HBO i Cinemax są dostępne w Vectrze również w ramach pakietu Super Film i Sport.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Vectra

Przewiń w dół do następnego wpisu