DAJ CYNK

GONET.TV wzbogaca swoją polską ofertę

Marian Szutiak

Telewizja i VoD

Gonet TV oferta nowe kanały

Platforma GONET.TV zyskuje zaufanie Polaków oraz rozszerza swoją ofertę, by to zaufanie utrzymać. W ciągu ostatniego kwartału dodano 20 nowych stacji telewizyjnych.

W ciągu niespełna 90 dni liczba oferowanych stacji przez GONET.TV zwiększyła o 20%. Dzięki czemu, platforma aktualnie oferuje 119 kanałów TV na żywo, w tym 82 polskojęzyczne. 52 kanały w języku polskim są nadawane w jakości HD. Wśród nowych stacji są: History Channel, Antena TV, Red Top TV, Romance TV oraz regionalne kanały TVP3: TVP3 Białystok, TVP3 Bydgoszcz, TVP3 Gdańsk, TVP3 Gorzów Wielkopolski, TVP3 Katowice, TVP3 Kielce, TVP3 Kraków, TVP3 Lublin, TVP3 Łódź, TVP3 Olsztyn, TVP3 Opole, TVP3 Poznań, TVP3 Rzeszów, TVP3 Szczecin, TVP3 Warszawa, TVP3 Wrocław. Całość oferty programowej GONET.TV dopełnia ponad 26 tysięcy stacji radiowych oraz biblioteka VOD z ponad tysiącem audycji, programów czy seriali itp.

Zobacz: Platforma GONET.TV oficjalnie debiutuje w Polsce

Trwają dalsze pracę nad wzbogaceniem naszej oferty programowej o kolejne kanały. W ciągu najbliższych miesięcy, chcielibyśmy utrzymać tempo z jakim aktualnie zwiększamy liczbę kanałów. Negocjujemy dodanie nowych, atrakcyjnych stacji zarówno z działającymi już nadawcami, jak i próbujemy na bieżąco dodawać nowe kanały w tej samej chwili, kiedy debiutują na polskim rynku. Warto także podkreślić, że chcemy nadal wzbogacać ofertę bez wzrostu ceny podstawowego pakietu.

– powiedział Marek Slonina, Country Manager GONET.TV

Oferta programowa platformy, przystępna cena, jak i tempo zwiększania kanałów powoduje, że GONET.TV cieszy się rosnącą popularnością wśród Polaków. W ciągu ostatnich niespełna trzech miesięcy liczba klientów wzrosła o 22%, co – biorąc pod uwagę duża konkurencję na tym rynku – należy uznać za dobry wynik.

Wśród kanałów, które zostało ostatnio dodane, na uwagę zasługuje między innymi Red Top TV.  Jest to unikalny kanał filmowo-serialowy, który w swojej ofercie ma na przykład kultowe seriale małego ekranu, takie jak „Niewolnica Isaura” z nowym tłumaczeniem, jak i sporo nowych ekranizacji, które nigdy nie były pokazywane w Polsce. Stacja wychodzi naprzeciw nowym trendom, takich jak „Binge-watching” i w specjalnych seriach będzie prezentowała po kilka odcinków różnych seriali.

W ofercie kanału znajduje się aktualnie kilkanaście seriali, w tym „Sagi Rodu Forsytów”, „Dzieci Arbatu” czy współczesna produkcja Sony Pictures Television „Maria Magdalena”, która nie była prezentowana jeszcze polskim widzom. Kanał oferuje ponadto całą gamę własnych produkcji programowych poświęconych nieznanym faktom z historii kina oraz filmu. Specjalną ofertą skierowaną do „koneserów” filmu będzie cykl „Po raz pierwszy w Polsce”, gdzie stacja pokaże tytuły które nigdy nie były dystrybuowane ani w kinach, ani w telewizji w Polsce. W bibliotece kanału znajduje się obecnie około 100 pozycji nigdy wcześniej nie pokazywanych polskim widzom.

Ile to kosztuje?

Pierwszy miesiąc korzystania z platformy GONET.TV kosztuje tylko 1 zł. Później opłata wynosi 29 zł miesięcznie. Oprócz samej usługi dostępny jest też dekoder GONET.TV BOX za 339 zł. Nie jest on potrzebny, jeśli z platformy będziemy korzystać na SmartTV (na który można pobrać aplikację GONET.TV), komputerze czy smartfonie.

GONET.TV BOX

Zobacz: Cyfrowy Polsat i IPLA zapraszają na galę FEN 34 Totalbet Fight Night
Zobacz: Cyfrowa telewizja naziemna w Polsce przejdzie na standard DVB-T2/HEVC

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: GONET.TV