DAJ CYNK

W T-Mobile można już dodać do rachunku opłaty za zakupy Apple

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

W T-Mobile można już dodać do rachunku opłaty za zakupy Apple

Od dziś, 4 grudnia, klienci T-Mobile mogą dodać do swoich rachunków za telefon płatności za zakupy w App Store, Apple Music, Apple TV, Apple Books czy za usługę przechowywania iCloud. T-Mobile postanowiło wprowadzić tę uniwersalną metodę płatności, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu klientów na rozwiązania cyfrowe i rozrywkę.

Jak w T-Mobile dodać do swoich rachunków płatności za zakupy Apple?

Żeby płacić za zakupy w App Store, Apple Music, Apple TV czy Apple Books, trzeba dokonać  aktywacja usługi „carrier billing”, czyli płatności dodanych do rachunku za telefon. Procedura jest niezwykle prosta i zajmuje zaledwie kilka chwil. 

Klienci T-Mobile posiadający nowe lub istniejące Apple ID mogą w ustawieniach konta na App Store, iCloud oraz w aplikacjach Apple Music, Apple Books lub Apple TV wskazać jako metodę płatności opcję „telefon komórkowy” – i to z poziomu dowolnego urządzania: swojego iPhone’a, iPada, odtwarzacza iPod touch, a także Maca lub w iTunes z komputera stacjonarnego.

Jak w T-Mobile dodać do swoich rachunków płatności za zakupy Apple?

Po aktywowaniu usługi przez T-Mobile wszystkie przyszłe zakupy realizowane przy użyciu Apple ID klienta będą automatycznie naliczane do comiesięcznego rachunku za telefon lub potrącane bezpośrednio z opłaconego z góry konta prepaid.

Zobacz: T-Mobile: świąteczne smartwatche ze zniżką 300 zł: Apple, Oppo, Samsung, Huawei...

Nowa opcja dokonywania płatności zostanie automatycznie skonfigurowana z usługą T-Mobile, dzięki czemu zakup muzyki, aplikacji, książki, usługi iCloud czy innych produktów Apple będzie dostępny za jednym dotknięciem. 

Jak zachwala operator, metoda zapewnia nie tylko prostotę rozliczeń, ale również bezpieczeństwo danych – żadne informacje osobiste nie będą udostępniane stronom trzecim.

Więcej informacji na temat płatności za produkty Apple przez T-Mobile można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/c/dodaj-do-rachunku.

Zobacz: Orange: zakupy w serwisach Apple na fakturze
Zobacz: Od dziś w Play24 wygodnie opłacisz fakturę za pomocą Apple Pay, Google Pay lub BLIK

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu