DAJ CYNK

Orange: zakupy w serwisach Apple na fakturze

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4339

Orange: zakupy w serwisach Apple na fakturze

Od dzisiaj klienci Orange mogą doliczyć do swojego rachunku opłaty za aplikacje, gry, filmy, muzykę i książki w serwisach Apple. Chodzi zarówno o płatności jednorazowe, jak i cykliczne. Warunek? Wystarczy mieć u operatora abonament.

Sieć Orange ogłosiła dziś, że klienci, którzy korzystają z telefonu komórkowego z abonamentem, mogą opłaty za aplikacje, gry, filmy, muzykę i książki w serwisach Apple doliczyć do rachunku telefonicznego Orange. W ten sposób  można realizować opłaty jednorazowe, jak i cykliczne. Skorzystanie z tej metody płatności nie wiążę się z dodatkowymi opłatami i jest alternatywą dla płatności kartą kredytową.

Operator zapowiada, że wdrażana usługa to pilotaż dla wszystkich planów abonamentowych, także Orange Love oraz planów firmowych. 

Zobacz: Orange zapowiada #hello5G dla użytkowników Flex. A już dziś kolejna akcja Flex Nocą

To bezpieczna forma zakupów

Aby zapłacić za zakupy, nie trzeba podawać swoich danych, numeru konta bankowego lub karty płatniczej. Należy jedynie na swoim urządzeniu Apple ustawić operatora Orange jako domyślną metodę płatności. 

Jak to zrobić? Należy wejść w „Informacje o płatności” i wybrać „Telefon komórkowy” . Niezbędne będzie także wpisanie numeru telefonu i zweryfikowanie go za pomocą kodu z wiadomości SMS. Po pozytywnej weryfikacji można będzie już korzystać z płatności doliczenia do rachunku Orange w App Store.

W opcji dodania płatności do rachunku obowiązują miesięczne limity płatności. Miesięczny limit dla serwisów Apple wynosi 300 zł.

Dokładną procedurę konfiguracji tej formy płatności operator przedstawił w przygotowanym już wcześniej poradniku:

  • https://www.orange.pl/poradnik/oferta-orange/zakupy-w-app-store-mozesz-doliczyc-do-rachunku-za-abonament-w-orange

Zobacz: Z eSIM w Orange Polska korzysta ponad 50 tys. użytkowników 
Zobacz: Dał nam 5G mimo odwołania aukcji. Jak działa DSS? Wyjaśniamy to na przykładzie #hello5G w Orange Polska

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu