DAJ CYNK

W salonach Orange łatwiej będzie kupić dowolny smartfon z oferty operatora

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9171

W salonach Orange łatwiej będzie kupić dowolny smartfon z oferty operatora

Operatorzy mają w ofertach setki smartfonów i innych urządzeń, jednak w salonach można obejrzeć i kupić zaledwie kilka czy kilkanaście z nich. Trudno trzymać kilkaset urządzeń w magazynie sklepu, a te najpopularniejsze szybko się wyprzedają. Orange wprowadził pewne usprawnienie, które ułatwi klientom zakupy nawet w takiej sytuacji.

Od tego tygodnia we wszystkich salonach Orange Polska wprowadzone zostało rozwiązanie, ułatwiające kupno w salonie dowolnego urządzenia z oferty pomarańczowej sieci. Teraz operator sprzeda klientowi smartfon lub inny sprzęt, którego nie ma w wybranym sklepie, ale znajduje się w magazynie centralnym Orange. Wymarzone urządzenie zostanie po prostu wysłane kurierem pod wybrany adres lub do paczkomatu. Na życzenie klienci mogą je również odebrać parę dni później w salonie. 

Zobacz: W Orange zdalnie potwierdzisz tożsamość z mojeID

Z nowego rozwiązania klienci mogą skorzystać zarówno, kiedy zawierają umowy na usługi Orange wraz z urządzeniem, jak i kupując np. sam smartfon. Nie ma też znaczenia, czy sprzęt jest brany za gotówkę, czy na raty, indywidualnie czy na firmę. Wystarczy wejść do salonu, wybrać określone urządzenie i nie ma bez potrzeby odwiedzania innych sklepów czy kanałów sprzedaży operatora. 

Jak tłumaczy na blogu Orange rzecznik operatora, Wojtek Jabczyński, takie ułatwienie nie jest nowością na rynku, ale dotychczas nie było powszechnie dostępne dla klientów dużych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce, a Orange proponuje je jako pierwszy. 

Zobacz: Orange Flex: nowe serwisy w Video Pass
Zobacz: Orange na kartę: nowa odsłona usługi Multipakiet. Opłaca się?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Blog Orange Polska

Tagi: orange
Przewiń w dół do następnego wpisu