DAJ CYNK

Virgin Net, czyli internet mobilny od Virgin Mobile. Pakiety 60 GB oraz 120 GB. Ceny od 25 zł miesięcznie

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 14431

Virgin Mobile wprowadza do swojej oferty nowy produkt. Virgin Net to internet mobilny dostępny w abonamencie od 25 zł miesięcznie w dwóch wariantach pakietów danych - 60 i 120 GB.

Oferta Virgin Net jest najkorzystniejsza dla klientów posiadających już Plan1, Plan2 lub Plan3 w opcji terminowej czy bezterminowej. Skorzystają również abonenci "Dla Każdego” za 14 zł. Wszyscy wymienieni otrzymują bowiem zniżkę na wybrany pakiet. Za 60 GB zapłacą 25 zł/miesięcznie (nowy klient 35 zł/miesięcznie), natomiast pakiet 120 GB będzie ich kosztować 35 zł miesięcznie (50 zł miesięcznie dla nowych klientów).

Zobacz: Abonament w Virgin Mobile: za 14 zł masz nielimitowane rozmowy i SMS-y, a za Internet płacisz zgodnie z ilością przesłanych danych

W ramach usługi oferowany jest jedynie pakiet internetu - wszystkie inne usługi (połączenia, SMS, MMS) zostają zablokowane. Virgin Net działa wyłącznie na terenie Polski. Po wyczerpaniu pakietu prędkość połączenia zostaje zredukowana do 32kbit/s bez dodatkowych opłat.

Zobacz: Virgin Mobile z najlepszą obsługą klienta wśród polskich operatorów?

Jak mówi Grażyna Piotrowska - Oliwa, Prezes Virgin Mobile Polska:

Coraz większa chęć do korzystania z internetu mobilnego i jego rosnące zużycie, zwłaszcza na terenach podmiejskich i wiejskich, zmusza wiele osób do korzystania właśnie z rozwiązań mobilnego dostępu do sieci. Dlatego też przygotowaliśmy dwa, naprawdę duże pakiety danych w dobrych cenach, które pozwolą zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: informacja prasowa

Źródło tekstu: informacja prasowa

Przewiń w dół do następnego wpisu