DAJ CYNK

Virgin Net, czyli internet mobilny od Virgin Mobile. Pakiety 60 GB oraz 120 GB. Ceny od 25 zł miesięcznie

Sebastian Górski

Taryfy, promocje, usługi

Virgin Mobile wprowadza do swojej oferty nowy produkt. Virgin Net to internet mobilny dostępny w abonamencie od 25 zł miesięcznie w dwóch wariantach pakietów danych - 60 i 120 GB.

Oferta Virgin Net jest najkorzystniejsza dla klientów posiadających już Plan1, Plan2 lub Plan3 w opcji terminowej czy bezterminowej. Skorzystają również abonenci "Dla Każdego” za 14 zł. Wszyscy wymienieni otrzymują bowiem zniżkę na wybrany pakiet. Za 60 GB zapłacą 25 zł/miesięcznie (nowy klient 35 zł/miesięcznie), natomiast pakiet 120 GB będzie ich kosztować 35 zł miesięcznie (50 zł miesięcznie dla nowych klientów).

Zobacz: Abonament w Virgin Mobile: za 14 zł masz nielimitowane rozmowy i SMS-y, a za Internet płacisz zgodnie z ilością przesłanych danych

W ramach usługi oferowany jest jedynie pakiet internetu - wszystkie inne usługi (połączenia, SMS, MMS) zostają zablokowane. Virgin Net działa wyłącznie na terenie Polski. Po wyczerpaniu pakietu prędkość połączenia zostaje zredukowana do 32kbit/s bez dodatkowych opłat.

Zobacz: Virgin Mobile z najlepszą obsługą klienta wśród polskich operatorów?

Jak mówi Grażyna Piotrowska - Oliwa, Prezes Virgin Mobile Polska:

Coraz większa chęć do korzystania z internetu mobilnego i jego rosnące zużycie, zwłaszcza na terenach podmiejskich i wiejskich, zmusza wiele osób do korzystania właśnie z rozwiązań mobilnego dostępu do sieci. Dlatego też przygotowaliśmy dwa, naprawdę duże pakiety danych w dobrych cenach, które pozwolą zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: informacja prasowa

Źródło tekstu: informacja prasowa

Przewiń w dół do następnego wpisu