DAJ CYNK

UPC wprowadza gigabitowy Internet w kolejnych miastach Polski

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

W 2018 roku UPC Polska wprowadziło gigabitową prędkość Internetu dla klientów w wybranych lokalizacjach. Teraz możliwość korzystania z szybszego połączenia otrzymają mieszkańcy kolejnych miast w Polsce.

Do końca lata 2019 roku UPC uruchomi gigabitowe połączenie internetowe w kolejnych miastach, poszerzając całkowity zasięg łączy 1 Gb/s do ponad 2 mln gospodarstw domowych. Nowe miasta to między innymi Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Katowice, Kraków, Szczecin i Wrocław.

- Dzięki wieloletnim inwestycjom w rozwój sieci opartej na światłowodach realizujemy obietnice złożone naszym klientom – wprowadzamy przełomową prędkość gigabitową w kolejnych 12 miastach w Polsce, dzięki czemu docierać będzie ona do 60% gospodarstw domowych w zasięgu naszej sieci. Wraz z najlepszą ofertą telewizyjną i obsługą, pozwoli nam to  umocnić pozycję lidera rynku, kontynuując strategię dostarczania najwyższych prędkości i najlepszego Wi-Fi naszym klientom i konsekwentnie podnosić ich satysfakcję.

- powiedział Robert Redeleanu, CEO UPC Polska

Zobacz: Orange uczył UPC czym jest światłowód. UPC uczy Orange czym jest Love
Zobacz: Wyniki UPC Polska za 1Q2019. Operator kontynuuje zwiększanie bazy klientów oraz rozwój biznesu
Zobacz: Pierwsi klienci UPC korzystają już z łącza 1 Gb/s. Czekacie na swoje

Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych i biznesowych. Dzięki modemowi Giga Connect Box, wspierającemu prędkość 1 Gb/s, UPC Polska zapewnia także wysoką jakość sieci Wi-Fi. Urządzenie oferuje system Smart Wi-Fi, który inteligentnie zarządza siecią bezprzewodową, zapewniając użytkownikom stabilne korzystanie z Internetu na wszystkich podłączonych sprzętach. Klienci będą mogli dodatkowo skorzystać z Wi-Fi Boosterów, wzmacniających sygnał Wi-Fi w odległych zakątkach domu. W ramach nowej oferty klienci indywidualni w nowych lokalizacjach z giga prędkością będą mogli nabyć usługę Internetu 1Gb/s w promocyjnej cenie 59,99 zł przez pierwsze 6 miesięcy (potem 89,99 zł do końca okresu trwania zobowiązania).

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: UPC

Przewiń w dół do następnego wpisu