DAJ CYNK

Pierwsi klienci UPC korzystają już z łącza 1 Gb/s. Czekacie na swoje "gigówki"?

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

UPC Polska przyspiesza dostęp do Internetu. Pierwsi mieszkańcy Warszawy już zaczęli korzystać z łącza gigabitowego, natomiast klienci UPC w całej Polsce mogą korzystać z nowego portfolio tego operatora, w którym dotępne są większe niż wcześniej prędkości oraz inteligentny modem Connexct Box.

Gigabitowy Internet

W ramach nowej oferty klienci w Warszawie mogą już korzystać z Internetu światłowodowego o prędkości 1 Gb/s. W pozostałych lokalizacjach w Polsce dostępne są opcje 150 Mb/s300 Mb/s oraz 500 Mb/s. Klienci otrzymują również modemy z wbudowanymi routerami Wi-Fi: Connect Box lub Giga Connect Box (ten ostatni wspiera prędkość 1 Gb/s). Modem jest kompatybilny z wieloma technologiami przydatnymi w domu i biurze oraz wyróżnia się atrakcyjnym designem - tak przynajmniej twierdzi operator.

Nowa oferta to także więcej kanałów telewizyjnych

UPC Polska nie tylko przyspiesza dostęp do Internetu, ale także rozwija ofertę telewizyjną. Do sportowych kanałów dołączyły dwa kanały Polsat Sport Premium oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium, dzięki którym przez najbliższe trzy lata będzie można oglądać rozgrywki w ramach Ligi Mistrzów UEFA oraz Ligi Europy UEFA. Klienci UPC otrzymali też dostęp do pakietu telewizyjnego Start HD, wzbogaconego o 18 kanałów telewizyjnych, obecnych do tej pory jedynie w wyższych pakietach – Select i Max. Tym samym liczba kanałów w pakiecie Start HD wzrosła z 32 do 50. Do oferty telewizyjnej rozrywki UPC dołączył kanał Polsat Doku, który dostępny będzie w pakiecie Max. Do 8 stycznia 2019 roku kanał ten w ramach tzw. otwartego okna, będą mogli oglądać też klienci pakietu Select, podobnie jak kanały Polsat Play i Polsat Romans – „otwarte okno” dla tych kanałów w pakiecie Select również potrwa do 8 stycznia przyszłego roku.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: UPC Polska

Przewiń w dół do następnego wpisu